SON DAKİKA
HABERTÜRK Gazetesi yazarlarının köşeleri, saat 9:00'dan itibaren güncellenmektedir.

Meryem fısıltıları

02 Eylül 2016 Cuma, 09:39:12 Güncelleme:09:39:41
Esin Övet

Esin Övet

 

MERYEM Uzerli’nin hangi dizide oynayacağı herkes tarafından merak ediliyor malumunuz. Meryem Uzerli’yi izleyiciden çok yapımcı ve yöneticiler özlemiş sanırım çünkü bu sene ekranda olması için adeta bir yarış var. Uzerli de ince eleyip sık dokuyor daha önce yaşadığı tecrübeler yüzünden ama kafasında bazı ihtimaller vardır tabii. Ya da yakın olduğu bir teklif. Dün Sina Koloğlu yazmış Meryem Uzerli’nin yüksek ihtimalle ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde rol alacağını. Çok da doğru yazmış. O zaman ben de konuyla ilgili sektörde konuşulan dedikodulardan, fısıltılardan bahsedeyim. Ne derece doğru bilinmez ama konuşulanlar bunlar:
- Meryem Uzerli son dakikaya kadar bekleyecek. Kendisine gelen hiçbir senaryoyu beğenmedi.
- ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi başlayacak. Malum Deniz Çakır son bölümde vuruldu. Uzun süre yoğun bakımda kalacak. Belki iki hafta, belki dört hafta. Sonra Deniz Çakır ölecek ve yerine Meryem Uzerli diziye girecek.
- Meryem Uzerli eylül ya da kasımda karar vereceğini açıkladı diye bu yoğun bakım hadisesi uzayacak.
- Oktay Kaynarca artık Deniz Çakır’ı istemiyor. O yüzden sezona yoğun bakımda başlayacak ve sonra da diziden ayrılacak.
- Müjde Uzman’ın ayrılması da bu nedenden. Oktay Kaynarca istemedi.
- Meryem Uzerli bunun kararını son dakikada verecek. Yani görüşmeler hâlâ sürüyor. Meryem tarafından yüzde 50 olarak okeylenmiş durumda.

 

Evlenseler rahatlayacağız

BARIŞ Arduç ve Gupse Özay ilişkisi de “Evlenseler de rahatlasak” dediğimiz ilişkilere döndü. Gerçekten evlenseler rahatlayacağız. Çünkü bu ilişki üzerinde yıllardır şunlar yazılır.
- Ayrıldılar.
- Barış evi terk etti.
- Ailesi istemiyor.
- Barış hayranları Gupse’yi sokakta sıkıştırdı.
- Barış’ı Elçin’e yakıştırıyorlar. Gupse’ye yakıştırmıyorlar. O yüzden ayrılmalarını istiyorlar.
- Gupse aileye girdi.
İkilinin birbirini ne kadar sevdiğini, harika bir ilişkileri olduğunu biliyorum. Ama işte etraf öyle bilmez. Öyle düşünmez. Aman diyeyim, örnekler çok. Onlara benzemesin sonunuz.

 

2.5 yıllık ilişki bir ‘like’ yüzünden biter mi?

HADİ bakalım buyrun buradan yakın. Geçen hafta 28 yaşında bir erkekle konuşmamız aynen şöyle yol aldı.
- 2.5 yıllık ilişkim bitti. İlk başta şöyle pek güzel geldi ama şimdilerde biraz koydu.
- Yeniden barışma şansınız yok mu?
- Var, bugün arasam yeniden başlar.
- E özlemişsin belli, neden aramıyorsun?
- Esin Hanım bunaldım. Ben spor hocasıyım. İşim insanlarla. Ama yok “Onu neden like’ladın. O seni neden like’ladı. Sürekli like üzerine kavga ediyoruz.
Durun ne yapıyorsunuz hanımlar. Ya da beyler. Yapmayın. Nedir bu like durumu. Kimisi “Benim fotoğraflarım hiç like almıyor” der, kimisi “Bu seni neden like’ladı” der. Kardeşim like yüzünden 2.5 yıllık ilişki biter mi? İşte yeni dünyada bitiyor. Allah hakkımızda hayırlısını yazsın. Bir de Oben Budak dün köşesinde aşktan bahsetmiş. Yok öyle bir şey kalmadı artık kalmadı. Her şey like üzerine kurulmuş Oben.

 

Siz uyurken

ÇOCUK kıza “Hadi gidelim” diyor, kız da “Dur biraz daha kalalım” diyor. Çocuk “Ama yeter şimdi patlatacağım bir tane” dedi ve kız da “Tamam hadi kalk” cevabını verdi. Şaka değil aynen böyle oldu. Şaşkınım.

BU YAZIYA İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

DİĞER YAZILARI


TÜM YAZILARI İÇİN TIKLAYIN