ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
22 Ocak 2017 Pazar, 00:34:43 Güncelleme:08:43:59

Kulüpte kadın kavgaları

 

Kadın kavgaları meşhurdur; kadınlar için yapılan kavgalar daha da meşhurdur. Ancak Meclis’teki erkek vekillerden sonra kadın vekillerin kavgasının etkisinden midir bilinmez, cuma gecesi tüm kadınlar bir farklı ateşliydi. Birbirlerine hem tuvalette hem de mekânın içinde yırtıcı kaplan gibi bakıyorlardı.

Dört mekâna gittim cuma gecesi. Hepsinde öyle ya da böyle irili ufaklı kadın kavgalarına şahit oldum.

Kısacası, “Dikkat etsene be” diye bağıranı da vardı, “Yavaş geçsene” diye tersleyeni de, “Hadi çıksana, bir saattir çıkamadın içeriden, ne yapıyorsun uyudun mu?” diye dayılananı da.

Hayır, ne oluyor bu kadınlara anlamıyorum. Başka bir gezegene mi geçiş yaptık şu üç-beş gün içinde çözemiyorum.

Tamam kadın kavgaları, tartışmaları yeni değil kabul ediyorum, ama bu hafta, ya çok fazlaydı ya da benim algım Meclis kavgasında kalmıştı.

O yüzden tartışmaları, kadınların birbirine yırtıcı kaplan gibi bakışlarını kaçırmadım. Aman hanımlar, olmuyor, yakışmıyor, hoş görünmüyor.

BAŞKA NE Mİ YAKIŞMIYOR KADINLARA... 

Evden çıkarken iki dirhem bir çekirdek hazırlanıyorsunuz. Ancak bir saatten sonra o topuklu ayakkabılarınızı çıkarıp yalın ayak yürüyorsunuz ya korkunç görünüyorsunuz.

Sahte parfüm sıkmayın hanımlar. Belli bir saatten sonra ter kokusu falan derken korkunç oluyor. Boşverin, kendi kokunuzla takılın, inanın daha iyi olacaktır.

Küfretmeyin hanımlar. İnanın kulağa hiç hoş gelmiyor.

SOSYALLEŞME ANINDA EN ÇOK NE KONUŞULDU? 

Meclis’teki kadınlar ve kavgaları.

ABD’nin yeni First Lady’si Melania Trump’ın bebek mavisi Ralph Louren imzalı kıyafeti. Saçı, makyajı.

Melania Trump’ın kıyafetinin renginin tarzı, bir dönemin First Lady’si Jacqueline Kennedy’yi akıllara getirdi. Ve birçok kişi bu konuyu konuştu. Jacqueline Kennedy’nin hayatını oynayan Natalie Portman Oscar yolunda hızla ilerlerken bu konu gecelerin ve yemek masalarının en çok sohbet konusuydu.

Michelle Obama’nın bu havada kıyafetinin kısa kollu olması ve Melania Trump’ın yanında yanlış bir kıyafet seçimi yapması.

Sezen Aksu ve yeni çıkardığı “Biraz Pop Biraz Sezen” şarkıları.

Asena Erkin’in Şükran Ovalı ile yeni evlenen eski eşi Caner Erkin’e rahat vermediği.

KULAĞIMA FISILDANAN ŞEHİR DEDİKODULARI 

Haberin var mı, Meryem Uzerli birine âşıkmış. Hem de körkütük âşık. Adam oyuncu falan değil, işadamı. Acayip birlikte olmak istiyormuş o kişiyle.

Meryem, âşık olabilirsin ama bu sefer kalbini kırmayacak birine âşık ol, aman dikkat et.

Kenan İmirzalıoğlu, çok yakın bir arkadaşıyla küsmüş. Uzun süredir hiç telefonlarına bile çıkmıyormuş, Hatta yolda görünce kafasını çevirip yürüyormuş.

Kenan İmirzalıoğlu kimseye küsmez gibi geliyor. Küsse bile selamını verir geçer.

Oktay Kaynarca’ya bir kadın musallat olmuş. Peşinden ayrılmıyormuş, hatta “Oktay benimle birlikte olacak yoksa ona gün yüzü göstermem” diyormuş. Ah bu takıntılı kadınlar. Kocaman bir tavsiye herkese...

Cem Yılmaz normalde evden çıkmıyor. Arkadaşları evine gidiyor ve sürekli müzik yapıyor.

Ne güzel, keşke o yaptığı müzikleri bir albümde toplasa. Ya da çekeceği bir filmde müzik adamını oynasa. Pek güzel olmaz mı?

Seçkin Piriler hâlâ unutamamış. Ve hâlâ zor günleri atlatamamış. Sürekli Kaan’ı arıyormuş.

Ben neredeyse her gün karşılaşıyorum. Gayet iyi görünüyor. Hiç öyle aklı Kaan’da gibi gelmiyor bana.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
HAVA DURUMU
Pazar17 MPH32°
Güneşli