ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
29 Ocak 2017 Pazar, 01:27:28 Güncelleme:08:49:06

Bizim bakkal süper markete karşı

 

 Süper marketten kastım Adana Demirspor... Adana Demirspor bu ligin gerek taraftar olarak gerekse ekonomik olarak en zengin takımı.

Denizlispor ise maalesef bu sene bu ligin hem taraftar desteği olarak hem de ekonomik olarak en sıkıntılı takımlarından biri... Buna rağmen bu maçı kazanmayı hak eden taraftı. Maçı televizyondan seyredip “hadi canım sende Adana Demir neler kaçırdı” diyenleri duyar gibiyim..

Ben de onlara Adana Demirspor kaçırmadı, Denizli kalecisi Asil kurtardı diyorum...

Kaleci yarım takımdır diyenler doğru söylemişler. Asil dün harikalar yarattı. Az kalsın iki metreden yapılan vuruşla yediği golü de kurtarıyordu ama olmadı. Bunun dışında Denizlispor’un direkten dönen topları, ikinci yarıda Yasin’in futbol resitali işin cabası..

Dün eğer Ziya bildiğimiz Ziya gibi oynasaydı, Denizlispor mutlak yenerdi. Ziya kötü günündeydi. Ama olsun bir puan bir puandır.

Hele hele bu bakkal gibi haliyle. Bu bakkal benzetmem sakın ha bakkal dostlarımı gücendirmesin.! Vurgulamak istediğim iki takım arasında ki güç dengesi...

Hakem Emre Malok’u da tebrik ederim. Maçı hemen hemen 0 hatayla yönetti. Sadece belki o da belki, Adana takımının bir penaltısını es geçti..!! Sağ olsun var olsun...

HAVA DURUMU
Çarşamba15 MPH27°
Az Bulutlu