ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
17 Ocak 2017 Salı, 05:42:46 Güncelleme:08:53:51

Spor salonunda soyuldu

 

Geçen yıl haziran ayında, işadamı Kerem Dal, İstanbul ve Bodrum havalimanlarında bulunan billboard’lara isimsiz ilan vermişti. Dal, Bebek’te çok sayıda ünlünün de üyesi olduğu bir spor salonunda 30 bin dolar değerindeki Rolex marka saatinin çalındığını iddia etmişti.

İlanlarda, “Spor yaparken soyunma odasındaki dolabımdan değerli saatim çalınmıştır. Spor kulübü yönetimi, saatimi ve hırsızlığı yapanları bulamamıştır. Olayı aydınlatabilecek görgü şahitlerinin aramalarını insanlık namına beklemekteyim” diyen Dal’ın ardından, şimdi de oyuncu Mehmet Aslan 6 yıldır üyesi olduğu Bebek’teki bu lüks spor salonundan aynı gerekçeyle şikâyetçi oldu.

ZORLANMADAN AÇILMIŞ

Geçen aralık ayında salona giden Aslan, sporunu bitirip soyunma odasına döndüğünde 15 bin dolarlık saatinin, manevi değeri yüksek yüzüğünün, altın kolyesinin ve parasının yerinde olmadığını gördü. Soyunma odasındaki dolabında herhangi bir zorlama belirtisi de yoktu. Son derece profesyonel bir hırsızlıkla karşı karşıya olduğunu anlayan Aslan, hemen şikâyetçi oldu ki aynı gün orada iki kişi daha aynı kaderi paylaşıyordu. Mehmet Aslan polisle büyük bir işbirliği yaparak hırsızın bulunmasını sağladı ve hırsız tutuklandı.

YÜZÜK BULUNDU

Yüzük de hırsızın evinden çıktı zaten ama çalınan diğer eşyaların izine bir türlü rastlanamadı.

Aslan spor salonunun çok büyük güvenlik zafiyeti olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Üyelik aidatı olarak binlerce lira veriyoruz ama adamın biri geliyor, ‘Masaj yaptıracağım’ diyor, 160-170 lira verip elini kolunu sallayarak içeri giriyor. Kimse de ne yapıp ettiğini takip etmiyor. Bu hırsızın daha önce gerçekleşen hırsızlıklarla da bağlantısı çıktı. Polis bu kişinin içeriden yardım aldığından da şüpheleniyor.”

Spor salonuna da tazminat davası açmış Aslan. “Bugüne kadar benzeri çok olay yaşandı ama kimse üstelemedi. Ben bu işin peşini bırakmayacağım” diyor.

 

BİR ACAYİP DESTEK...

Birçak gündür Ece Erken ile Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’in ilişki yaşadığına dair minik minik haberler çıkıyor... Bu durumdan rahatsız olan Erken, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak bu ilişkiyi kesin bir dille reddetti ve dedikoduyu çıkaran kişinin Gülben Ergen olduğuna işaret etti.

Tam olarak dedi ki: “İnsanın kendi çalıştığı gazeteye kendini aklamak için haber yaptırması da ayrı bir çirkinlik... İnsanlar maalesef yapılan bazı hataları belki de yalan haber ortaya atarak kapatmaya çalışıyor.”

Haber, Gülben Ergen’in röportaj yaptığı gazetede çıktı. Bazı hatalardan kasıt ise, Gülben Ergen’in bir işadamıyla ilişki yaşadığına dair dedikodular...

HESAP SORMAZ MISINIZ?

Ergen’in yerinde olsanız ne yaparsınız? Erken’e bu yazdıklarının hesabını sormaz mısınız? “Benim ne ilgim var bu haberlerle, beni hedef gösteriyorsun şu anda” demez misiniz?

Demedi vallahi.

Hatta Erken’in sosyal medyadaki bu açıklamasının altına çiçek ikonları yerleştirerek “Güzel kız... Takma kafana böyle şeyleri. Oğlunla yaşamın tadına, keyfine var. Ben her türlü desteğimle yanındayım” diye yazdı.

Ece Erken de bu yazışmadan sonra katıldığı bir TV programında, “Samimi bulmadım ama en azından bir şeyler yazdı” filan diye konuyu toparlamaya çalıştı.

Belli ki o da olayın şokunda ve nezaketini bozmadan durumu toparlamaya çalışıyor.

Ne demiş Mevlânâ: “Bencillik gözüne takılmış ayna gibidir. O gözler nereye bakarsa baksın, kendinden başka birini görmez...”

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
HAVA DURUMU
Perşembe15 MPH30°
Az Bulutlu