ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
02 Şubat 2017 Perşembe, 09:18:45 Güncelleme:09:19:19

Magazinde olan-biten

 

Bülent Ersoy: ‘Operadaki Hayalet’ filminin Kapalıçarşı versiyonunu çekmek istemiş olmalı ki bir gece ansızın tarihi mekânı basmış. Hadi yabancı ünlü konuklarımızın bu baskınlarda yüklü para bırakmasına alıştık da Bülent Hanım’ın bir anda ipek halı koleksiyonu yapası mı tuttu? AVM’lerin mücevhercilerini açtırmasına alışmıştık ama bu sürpriz oldu.

Hülya Avşar: Günay’da giydiği derin dekolteli kıyafetinin arkasından “Daha açık giyinmeyi düşünüyorum” diye açıklamalarda bulunmuş. E Günay dediğin küçücük yer, tüm foyalar ortaya daha rahat çıkabiliyor. “Ne kadar dekolte giyersem sesime o kadar az dikkat ederler” diye düşünmüş olmalı, akıllıca.

Esra Sönmezer: Bir magazin programına katılan Sönmezer, Mustafa Erdoğan’dan sürekli aşk dolu mesajlar aldığını ve artık bu durumdan sıkıldığını söylemek için ekranlardaydı. Yani bunun için Mustafa Bey’e bir mesaj atabilirdi aslında ama yok! Ekrana çıkmışken biraz popülerleşirim, belki de dizi mizi kaparım düşüncesine sahip olduğu o güzel gözlerinden okunuyordu.

 

Kavgacı kadınlar

ÇAĞLA Şıkel “Emre’den sonra hiçbir şeyi değiştirmedim” dediği röportajıyla beraber evinin kapılarını açtı. InStyle Home Dergisi’ne konuşan Çağla, aklı başında kişilerin ayrılık hikâyelerinin de ne kadar aklı başında olabileceğini temsil ediyor adeta. Onlar da pek iyi bilirdi kavga çıkarıp gündem olmayı. Yok “Bakıcı parası ödemedin”, yok “Bu para çok az” diye ortalarda gezip günlerce haber olabilirlerdi. İkisi de işinde gücünde olunca, zaten bir şekilde yaptıklarıyla gündeme geliyorlar. Ayrılık kavgalarını ortada yapanlar ise evet bir süre için çok popüler oluyorlar. Ama her şey durulduğunda öyle hatırlanmaya devam ediyorlar. Mesela Asena Erkin, mesela Ece Erken... Onları ‘kavgacı kadınlar’ olarak anmaya başladık bile.

 

Souq yeni yerinde

İLK önce Karaköy’de belirli günler kurulan bir mağaza olarak işe başlayan Souq Dükkan, BomontiAda’da güzel hafta sonları yaşattıktan sonra şimdi de Kanyon’a geçti. Metro katına açılan Souq, özgün bir atmosfer yaratmış. Ben gider gitmez Pantheon Records imzalı plakları karıştırdım tabii. Meraklısı için kitaplar da var. Satışa sunulacak marka ve tasarımcıları seçerken de ince eleyip sık dokumuşlar. Genç sanatçıların işlerinin de sergilendiği dükkânda, alışveriş yaparken iyi müzik dinleyebiliyorsunuz. Küçük bir kulüpten hallice, bol bas duyabildiğiniz mağazalar gibi değil tabii. Buradaki müzik bir köşeye oturup kitap okumanız konusunda sizi ikna ediyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
HAVA DURUMU
Cuma11 MPH26°
Sağanak Yağışlı