ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
30 Eylül 2011 Cuma, 11:44:43 Güncelleme:13:07:12

Küçük mucizeler dükkanı!

Bayılıyorum e-ticaret sitelerine! Bugün tavsiye edeceğim ise hem çocukların hayal dünyasına renk katan ürünlerle dolu hem de annelerin... Gün içinde çalışan kadınlar için bence çok ideal bir nefes alma ortamı alışveriş siteleri. Ancak öyle her alışveriş sitesinden, önüne gelenin açtığı içinde 1000 tane karmaşık bölüm ve ürün olan yerlerden bahsetmiyorum. Benim bahsettiğim niş siteler. Belirli bir segment içinde ürünleri olan yerler. Gokido.com gibi, kirmizikuzu.com gibi.
Bugün sizlere tavsiye edeceğim site yuppidi.com! 0-14 yaş grubu çocuklar için yaratıcı, ilginç ve eğlenceli ürünlerin bir arada toplandığı yuppidi.com özellikle ahşap oyuncaklar ve bilim oyuncakları dışında çocukların kendilerini sanatçı gibi hissedecekleri birçok ürüne ev sahipliği yapıyor. Tamamen çocuklara yaratıcı, farklı, stil sahibi oyuncaklar, kıyafetler, aksesuvarlar ve ihtiyaç ürünleri sunan on-line alışveriş sitesi yuppidi.com ebeveynlerin de hayatını kolaylaştırmayı hedeflemek için yapılmış. Hani bilim delisi çocuğunuza abuk bir volkan arıyorsanız ve kristal seven kızınıza büyüyen taşlar falan arıyorsunuz ideal...
Çocukların yapmakta zorlandığı her şeyi onlara renkli ve fonksiyonlu ürünler ile zevkli hale getirmeyi hedefleyen sitedeki her ürün özenle seçilerek düşünülmüş bence.

OKULA GİTMEK EĞLENCELİDİR
Kendi bavulunu taşımak istemeyen çocuklara üzerine binerek taşınabilen tekerlekli bavullar, yalnız uyumak istemeyen çocuklar için kokulu, sıcak hayvancıklar, bebeklerin rahat uyuması için anne karnı sesi ya da okyanus sesi çıkaran uyku arkadaşları, banyo yapmakta zorlanan çocuklar için dondurma süngerler, göze su kaçırmayan su kapları, odasında yatmak istemeyenler için odayı yıldız yağmuruna çeviren ya da gökkuşağı yapan oda aksesuvarlan, yemek yemekte zorlananlar için yemek yerken kullanabilecekleri yemek zamanı resim malzemeleri, birbirinden güzel yaratıcı sanat tasarım setleri... Geniş yelpazede birçok ürün, çocukların ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak ve renklendirmek için yuppidi.com'da bulunabiliyor.
Ürünler özenle seçilmiş, Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere ve Japonya'dan ithal edilmiş. Ürünlerin tamamı ortak bir zevki yansıtıyor. Çocukların görünce sevinçten çığlık atacağı tarzda bir şeyler arayan annelere tavsiyem yuppidi.com'dur...

***

Alpha ve Omega: Eve dönüş macerası

AİLECE izleyebileceğiniz eğlence dolu bir film... İzlerken sizi kahkahalara boğacak bu eğlenceli yol hikâyesine siz de ailece katılın. Birbirinden farklı özelliklere sahip iki kurt Kate ve Humphrey park görevlilerince yakalanır ve yeni bir yere gönderilmek üzere uzun bir yolculuğa çıkarılır. Ne pahasına olursa olsun evlerine geri dönmek isteyen ikiliyi unutulmaz bir yolculuk beklemektedir. Şaşkın bir kaz ve geveze ördek arkadaşının da yardımıyla Kate ve Humphrey, onları kimsenin durdurmasına izin vermeyecektir. Yol boyunca her ne kadar zıt olsalar da birlikte ne kadar iyi birtakım olduklarını öğreneceklerdir. Kilometrelerce süren bu eğlence ve vahşi komediyi sakın kaçırmayın!

HAVA DURUMU
Cuma15 MPH30°
Az Bulutlu