ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
05 Ekim 2010 Salı, 12:27:48 Güncelleme:12:27:48

Paris'te neler oldu

Erol-Tilda Tezman çiftinin oğulları Selim ile Fevzi-Ayşen Atabek'in kızları Sibel, 25 Eylülde Paris'teki Türk Konsoloslu-u'nda evlenmişlerdi. Nikâha sadece gelin ve damadın aile üyeleri katılmış ve nikâh şahitleri de damadın dedesi ile babaannesi olmuş. Nikâhın ertesi akşamı da Paris Ritz Otel'de sadece aile üyelerinin ve gelin-damadın çok yakın arkadaşlarının katıldığı yaklaşık yüz elli kişilik yemekli bir tören düzenlenmiş. Özellikle gelin ve damadın istekleri üzerine küçük ve sade olmasına özen gösterilen bu kutlama sonrası Selim-Sibel Tezman çifti işlerinden dolayı balayına bile çıkmamışlar. Belki önümüzdeki Kurban Bayramı'nda Amerika'ya gideceklermiş. Bu arada düğüne çağrılmadıklarını zanneden tanıdıklar Selim Tezman'a sitem etmişler. Ancak büyük bir düğün töreni yapılmadığını ve çok kısıtlı sayıda davetli geldiğini öğrenince sitemden vazgeçip mutluluklar dilemişler.

BİZ ORADA DEĞİLDİK
Geçtiğimiz pazar Selim Tezman'ın düğününe katılan en yakın arkadaşları Aslı Tümen, Mehmet Pisak, Emine-Sarp Palabıyık, Emre Kütük, Mehmet-Melisa Mutlu, Zeynep Mutlu ve damadın kardeşi Ralf Tezman ile eşi Sanemin düğün öncesi gittikleri 'L'Avenue Restaurant'tan kovuldukları haberi çıktı. Paris'te yaşayan Cem Uzan'ın sık sık gittiği yer olan bu restoranda bu grubun müşterileri rahatsız ettiği için ve tesadüfen mekânda bulunan Cem Uzan tarafından kovdurulduğu iddia edildi. Aslında burada iddia edilen şeyi tam olarak anlatmamışlar. Restorana gelen grup, Cem Uzan'ın boşandığı eşi Alara Koçibey'in en yakın arkadaşları. Anladığım kadarıyla olayı bu yüzden Cem Uzan'ın yaptırdığını iddia etmişler. Telefonla konuştuğum Ralf Tezman, "Anlamıyorum bu haberde benim ve eşimin ismi nasıl geçiyor? Biz orada değildik ki!" dedi. Emre Kütük de "Böyle bir şey olmadı" diyor. Bir tek Cem Uzan'a ulaşamadım. Ama merak ettiğim, Cem Uzan'ın Paris'te restorandan müşterileri kovduracak kadar havası var mı?


ÇOCUKLARLA PAZAR KEYFİ
Ocak ayında oğlu Kerim'in eşi Karolina'nın dünyaya getireceği çocuğuyla torun sayısını dörde çıkaracak olan Gül Dürüst'ün keyfine diyecek yok maşallah. Aralık ayında, doğum için oğlu ve gelininin yanına gitmek için hazırlık yapan Gül Dürüst, geçtiğimiz pazar kızı Şirin Yalçın ve torunları Alihan, Ayşe ve Yasemin'le birlikte İstinye Park'ta alışveriş yaptı. Daha sonra torunları, bakıcılarıyla birlikte sinema seyrederken Gül Hanım da kızı Şirin Yalçın'la sohbet ederek kahve sigara keyfi yaptı. İşadamı Cem Kalyoncu da kızları Mina ve Eda ile birlikte, İstinye Park'ın içindeki çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı alanda eğlendi. Cem Bey, hafta içi çocuklarına fazla zaman ayıramadığı için pazar günlerini onlarla birlikte geçirmeye özen gösteriyormuş.


MÜZİKAL İZLEDİLER
Dünyada en çok izlenen Chicago The Musical, Türker İnanoğlu Maslak Gösteri Merke-zi'nde hayranlarıyla buluştu. Chicago Müzikali, 1924 yılında Chicago Tribune Gazetesi için Beu-lah Annan ve Belva Geartner isimli kadın katillerin mahkemelerini izlemek üzere görevlendirilen Maurine Dallas Watkins isimli gazete muhabirinin aynı isimli oyununa dayanıyor. Müzikali birlikte izleyen Fatoş Sohtorik, Roula-Mehmet Habbab, Mehmet-Nihal Cansun'un çıkıştaki yüz ifadeleri müzikalden büyük keyif aldıklarını gösteriyordu. Bu arada geçtiğimiz haftalarda aralarındaki aşkın bittiğine dair söylentiler çıkan Hilal Kosif ile Can Artam'ın yüz ifadeleri ise bu dedikoduları yalanlarcasına mutluydu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
HAVA DURUMU
Pazartesi13 MPH32°
Güneşli