Yeni Medya Ana Sayfa
ÜYE GİRİŞİ
LÜTFEN KULLANICI ADINIZ VE ŞİFRENİZ İLE GİRİŞ YAPIN!

Sıradaki akım #MannequinChallenge!

Harlem Shake, Gangnam, Ice Bucket Challange'dan daha basit, daha kolay bir akım... Videoda sabit, hiçbir şey yapmadan durmanız yeterli.

Harlem Shake, Gangnam ya da Ice Bucket Challange'daki gibi dans etmenize, yorulmanıza ya da ıslanmanıza gerek kalmadan; sadece sabit ve hiçbir şey yapmadan durduğunuz bir video ile akım içerisine dahil olabilirsiniz. Duruşunuz ne kadar komik ve ilginç olursa videonuzun popülerliği de bir o kadar yüksek olacaktır.

Ekim ayında başlayan, henüz Türkiye'de popüler olmayan Mannequin Challenge akımı dünya çapında yayılmaya başladı. Kullanıcılar videolarını çekerek Twitter'dan #MannequinChallenge etiketi ile paylaşıyor.

Dün başkanlığı kaybeden Hillary Clinton da akımda yerini alan isimler arasında.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ

Değerli Okurumuz,

Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları. Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.