Öne Çıkanlar
Son Dakika

ÖZEL İNSANLAR 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNDE MÜZİK ŞÖLENİ DÜZENLEYECEK

01 Aralık 2015 Salı, 09:41
ÖZEL İNSANLAR 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNDE MÜZİK ŞÖLENİ DÜZENLEYECEK
ÖZEL İNSANLAR 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNDE MÜZİK ŞÖLENİ DÜZENLEYECEKCOŞKUN SAĞLAMDİN
NEVŞEHİR (İHA) - Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi'nde eğitimlerini devam ettiren engelliler, 3 Aralık 2015 günü gerçekleştirilecek.
Nevşehir'in Kıratlıoğlu Mahallesi'nde eğitilebilir düzeydeki zihinsel engellilerin, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunma, engelli olmanın getirdiği psiko-sosyal sorunların üstesinden gelinmesi ve onların toplumla entegre olabilmelerine yardımcı olunmasının amaçlandığı Özel İnsanlar Eğitim Merkezi'nde eğitimlerini sürdüren 40 engelli öğrencinin hazırladığı müzik şöleni için hazırlıklar tamamlandı.
Bir süreden beri uzman eğitimciler tarafından müzik şölenine hazırlanan engelliler, kendileri açısından özel bir anlama sahip 3 Aralık 2015 Perşembe saat 19.00'da, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek müzik şöleninde müzik becerilerini sergileme imkanı bulacaklar.
Engelliler müzik şöleninde yıl içerisinde Özel İnsanlar Eğitim Merkezi'nde ürettikleri çeşitli el ürünlerini de sergileyecekler.
(COŞ-AÖ-Y)

01.12.2015 09:41:46 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.