Öne Çıkanlar
Son Dakika

SEL SOKAK ESNAFINDAN BAŞKAN KÜLCÜ'YE TEŞEKKÜR

03 Aralık 2015 Perşembe, 18:27
SEL SOKAK ESNAFINDAN BAŞKAN KÜLCÜ'YE TEŞEKKÜR
SEL SOKAK ESNAFINDAN BAŞKAN KÜLCÜ'YE TEŞEKKÜRÇORUM (İHA) - Yeniyol Mahallesi Sel Sokak esnafı, Sel Sokak'ta yapılan yol ve tretuvar düzenlemeleri nedeniyle Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'ye teşekkür ziyaretinde bulundular.
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal'ın da katıldığı ziyarette Sel Sokak esnafı, bölgedeki perakende alışverişin canlandırılması amacıyla talep edilen düzenlemenin, belediye tarafından yapılmasıyla amacına ulaştığını söylediler.
Çorum Belediyesi'nin esnafın talebini kısa süre içerisinde yerine getirmesinden dolayı teşekkür eden Sel Sokak esnafı, benzer düzenlemenin; aynı sokağın Kulaksız Camii'ne kadar devam etmesini, ayrıca Sel Sokak'ı Gazi Caddesi'ne bağlayan 8. Gazi Sokak'ta da yapılmasını talep ettiler. Yapılan çevre düzenlemesi ve tretuvar çalışmasının, tam istedikleri gibi olduğunu ifade eden esnaf, bir de dekoratif aydınlatma yapılmasıyla Sel Sokak'ın eksiğinin kalmayacağını bildirdiler.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, esnafın talebine kayıtsız kalınmamasından dolayı Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'ye teşekkür etti. TSO üyelerinden gelen talebi ilettiği Çorum Belediyesi'nin, söz konusu talebi kısa bir süre içerisinde yerine getirdiğini ifade eden Başaranhıncal, mevcut çalışmaların devamı niteliğindeki yeni taleplerin de Çorum Belediyesi tarafından hayata geçirileceğinden emin olduğunu sözlerine ekledi.
(MMY-BÖ)

03.12.2015 18:27:52 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.