Öne Çıkanlar
Son Dakika

40 SANTİMLİK KALDIRIMA NEŞTER ATILIYOR

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 16:35
40 SANTİMLİK KALDIRIMA NEŞTER ATILIYOR
40 SANTİMLİK KALDIRIMA NEŞTER ATILIYOR
- MÜZE KAVŞAĞI'NDA BULUNAN ASKERİYEYE AİT PARSELİN YOLA TERKİYLE İLGİLİ 6. MEKANİZE PİYADE TÜMEN KOMUTANLIĞI İLE DÜZENLENECEK PROTOKOLÜN İMZASI İÇİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ'YE YETKİ VERİLDİNURİ PİR
ADANA (İHA) - Adana'da Turhan Cemal Beriker Bulvarı ile Fuzuli Caddesi'nin kesiştiği, Müze Kavşağı olarak bilinen mevkide 2 kişinin geçemediği 40 santimlik kaldırımın bulunduğu, askeriyeye ait parselin yola terkiyle ilgili 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı ile düzenlenecek protokolün imzası için Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye yetki verildi.
Büyükşehir Belediyesi'nin mayıs ayı ilk oturumu, Meclis Başkanvekili Murat Cevheribucak'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Oturumun son gündem maddesinde, Turhan Cemal Beriker Bulvarı ile Fuzuli Caddesi'nin kesiştiği, Müze Kavşağı olarak bilinen mevkide 2 kişinin geçemediği kaldırımın bulunduğu, askeriyeye ait parselin yola terkiyle ilgili 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı ile düzenlenecek protokolün imzası için Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye yetki verilmesi görüşüldü. Protokolü imzalaması için oy birliğiyle Başkan Sözlü'ye yetki verildi.
Önümüzdeki günlerde kaldırım sorununa neşter atılması bekleniyor.
(NPR-Y)

09.05.2016 16:35:27 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.