Öne Çıkanlar
Son Dakika

ÇOCUKLARIN DOKTOR ALİ AMCASI

10 Mayıs 2016 Salı, 10:38
ÇOCUKLARIN DOKTOR ALİ AMCASI
ÇOCUKLARIN DOKTOR ALİ AMCASI
- ÖZEL ESKİŞEHİR TSG ANADOLU HASTANESİ KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI OP. DR. ALİ ŞİŞMAN'IN ODASI AMELİYAT YAPTIĞI ÇOCUKLARIN YAPTIKLARI RESİMLERİ İLE DOLDU
- ÖZEL ESKİŞEHİR TSG ANADOLU HASTANESİ KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI OP. DR. ALİ ŞİŞMAN:
- "AMELİYAT YAPTIĞIM ÇOCUKLAR RESİM ÇİZEREK HEDİYE EDİYORLAR, BEN DE ODAMA ASIYORUM"AYDIN SARIOĞLU
ESKİŞEHİR (İHA) - Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ali Şişman'ın odası, ameliyat yaptığı çocuklar tarafından çizilen resimlerle doldu.
Op. Dr. Şişman'ın odasındaki bu güzel görüntü, 5 yıl önce 5 yaşındayken bademcik ameliyatı olan Eylül İşcan'ın çizip doktoruna hediye etmesi ile resmi beğenen Şişman, odasına astı. Ardından gelen diğer çocuk hastalarda ameliyat öncesi veya sonrasında resim çizerek Şişman'a verdi. Çocukların çizmiş oldukları resimleri asan Op. Dr. Ali Şişman'ın odası resimlerle doldu.
Kendisine gelen hastaların yüzde 15'inin çocuk olduğunu ifade eden Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ali Şişman, "Burada gördükleriniz geniz eti bademcik ameliyatı yaptığım çocukların yapmış oldukları resimler. Buradaki resimleri gören çocuklar da resim yapıp getiriyor. Gelen diğer yetişkin hastalar ise 'bu resimleri görünce torunların mı yaptı?' diye soruyorlar. İlk resimi 5 yıl önce ameliyat yaptığım bir kız çocuğu getirdi. Ardından diğer çocuk hastalarda onu görerek resimlerini getirdi "dedi.
Beş yıl önce ilk resmi yaparak diğer çocuklara örnek olan Eylül İşcan ise, "Ben 5 yaşında ameliyat olmuştum. Ali amcaya teşekkür olarak bu resmi çizmiştim. Benzetmeye çalışmıştım" dedi.
(AS-MET-Y)

10.05.2016 10:38:54 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.