Öne Çıkanlar
Son Dakika

PROF. DR. NURİ YAVUZ:

10 Mayıs 2016 Salı, 12:09
PROF. DR. NURİ YAVUZ:
PROF. DR. NURİ YAVUZ:
- ''HEDEFİNİZİ İYİ SEÇİN''
- PROF. DR. NURİ YAVUZ'DAN ÖĞRENCİLERE TAVSİYEGAZİANTEP (İHA) - Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu'nda GAÜN Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuri Yavuz öğrencilere, gençken çalışmanın faydalarını yaşlandıklarında göreceklerini söyledi.
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu'nda GAÜN Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuri Yavuz tarafından "Gençlerde Eğitim, Başarı ve Motivasyon" konferansı verildi.
İslahiye Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte Prof. Dr. Nuri Yavuz, öğrencilere hayatta başarılı olmak için çok çalışmanın şart olduğunu söyledi. Ne yaparsak yapalım işimizi en güzel şekilde yapalım ve işimizin en iyisi olalım diyen Prof. Dr. Yavuz ,"Asli ve birinci göreviniz çalışmak, başarılı olmak ve iyi bir öğrenci olmaktır. Gençlikte çalışırsanız yaşlılıkta rahat edersiniz. Zorluklarla mücadelede başarıya giderken asla yılgınlığa düşmeyin. Hedefinizi iyi seçin. Başarınız ve ahlakınızla çevrenizde farkındalık oluşturun" dedi.
Eğitilmiş bir toplumun sosyal hayatının da farklı olduğunu belirten Prof. Dr. Yavuz, eğitilmiş bir insanın ekonomisinin daha iyi olduğunu vurgulayarak, öğrencilere kararlı olmalarını, yaptıkları işin en iyisini yapmalarını, ideallerini büyük tutmalarını tavsiye etti.
Programın sonunda Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci tarafından Prof. Dr. Nuri Yavuz'a teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi. Yüksekokul Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hilmi Bayraktar ve Doç. Dr. M. Emin Sönmez'e Yüksekokul Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gökhan Nur ve Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan tarafından da teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi.
(BRN-Y)

10.05.2016 12:09:32 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.