Öne Çıkanlar
Son Dakika

ALANYA BELEDİYESİ'NDEN KAMU HİZMETLERİNİN KALİTESİNİ ARTTIRMA ÇALIŞTAYI

10 Mayıs 2016 Salı, 13:17
ALANYA BELEDİYESİ'NDEN KAMU HİZMETLERİNİN KALİTESİNİ ARTTIRMA ÇALIŞTAYI
ALANYA BELEDİYESİ'NDEN KAMU HİZMETLERİNİN KALİTESİNİ ARTTIRMA ÇALIŞTAYIANTALYA (İHA) - Alanya Belediyesi, kamu hizmetlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalıştay düzenledi.
Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Gold City Otel'de düzenlenen "Verimliliği Arttırma Çalıştayı" 3 gün sürecek. Yrd. Doç. Dr. Engin Üngüren'in danışmanlığında düzenlenen çalıştay, nitelik yönüyle Türkiye'de belediyeler bazında bir ilk olma özelliği taşıyor.

AMAÇ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK
Çavuşlar, Şefler, Birim Sorumluları ve Müdürler olmak üzere üç ayrı grup için ayrı ayrı oturumların düzenlendiği çalıştayın amacıyla ilgili bilgi veren Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Gani Şahin, "Alanya Belediyesi tarafından üretilen kamu hizmetlerinin kalitesini arttırarak vatandaş memnuniyetini yükseltmek istiyoruz. Bu bağlamda da çalışanların yönetime katılımını sağlayarak, hizmet sunumunda karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri getirmeyi amaçlıyoruz" dedi.
Şahin, çalıştay sonucu ortaya çıkacak raporun da belediye üst yönetimine sunulacağını belirtti.
(SÇ-SÇ-Y)

10.05.2016 13:17:05 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.