Son Dakika
02 Aralık 2016 Cuma, 12:37 | Güncelleme:
Soma'nın altyapısına yerinde inceleme
Soma'nın altyapısına yerinde inceleme

(Fotoğraflı)

MANİSA (İHA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ile birlikte, Soma'yı ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ'nin altyapı hizmeti ulaştırdığı 17 ilçeye düzenlediği inceleme gezileriyle, ilçelerde yürütülen çalışmaları yakından takip ediyor. Genel Müdür Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ile birlikte, MASKİ'nin Soma'da sürdürdüğü çalışmalarla ilgili detaylı bilgi almak amacıyla ilçeyi ziyaret etti. Soma ziyaretinde Coşkun ve Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi ilçe Koordinatörü İbrahim Yıldırım ve MASKİ ilçe Sorumlusu Hüseyin Kocaayan tarafından karşılandı. Büyükşehir Belediyesi Soma Hizmet Binası'nda gerçekleşen toplantıda, ilçeye yapılan yatırımlar ve devam eden çalışmalar görüşüldü. MASKİ Soma Sorumlusu Hüseyin Kocaayan, Genel Müdür Coşkun'a mahallelerde yapılması gereken altyapı çalışmalarını ve vatandaşların taleplerini iletti. Genel Müdür Coşkun ilgili birimlere, hizmetlerin aksamaması ve ihtiyaçlara hızla cevap verilmesi için gerekli çalışmaların titizlikle yapılması talimatını verdi.
İlçeye gerçekleştirilen ziyaretle ilgili açıklama yapan MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, "Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü olarak, ilçelerimizdeki çalışmalarımızı yakından takip ediyoruz. Soma ilçemizde de ilgili birimlerimizle mevcut çalışmalar, mahallelerimizin ihtiyaçları, bize ulaşan taleplerle ilgili istişarede bulunduk. Yakın zamanda ilçe merkezinde yer alan ve prestij caddelerinden olan Atatürk Caddesi'nde yağmur suyu hattı çalışmamız oldu. Şimdi de caddemizin içme suyu hattında yenileme işlemi yapacağız. İlçemizin sorunlarına etkili çözümler geliştirmek adına çalışmalarımız devam edecek" diye konuştu.
(AY-Y)

02.12.2016 12:39:35 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.