Son Dakika
19 Haziran 2017 Pazartesi, 12:37 | Güncelleme:
TÜGVA'dan Etkili İletişim ve Hitabet konferansı
TÜGVA'dan Etkili İletişim ve Hitabet konferansı

(Fotoğraflı)

ANTALYA (İHA) - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antalya İl Temsilciliği "İşin Ehlinden" eğitim programlarının ilkine ASAT Genel Müdürlüğü'nde Etkili İletişim ve Hitabet konferansı ile başladı.
ASAT Genel Müdürlüğü'nde gerçekleşen eğitim, Türkiye Gençlik Vakfı Antalya İl Temsilciliği'nin Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlendi.
Eğitim ve öğretim hayatını bitirmiş çalışan gençliğe yönelik ahlâk, kültürel gelişim ve maneviyat odaklı çalışmalar yürüten TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü, Türkiye Gençlik Vakfı'nın benimsediği değer ve düşünceleri çalışan gençliğe aktaracak ve bununla birlikte vakfın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak stratejileri oluşturmak, geliştirmek, ilgili projeleri ilgili makamlara sunmak amacıyla çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır.
TÜGVA Antalya ile Akdeniz Üniversitesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde tüm özel ve kamu kurumlarında gerçekleştirilmesi planlanan eğitim program serisinin ilki, ASAT Genel Müdürlüğü'nde Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Ayşad Güdekli'nin Etkili İletişim ve Hitabet konferansıyla başladı. Konferans ASAT İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinesinde 50'şer dakikadan oluşan 2 ders halinde gerçekleşti.
(SÇ-SÇ-Y)

19.06.2017 12:37:29 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Antalya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Antalya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.