Son Dakika
20 Haziran 2017 Salı, 10:58 | Güncelleme:
Kusursuz kafe için kitap kampanyası açıldı

Tuncay Türkgülü
DÜZCE (İHA) - Düzce Belediyesi tarafından yapımına başlanan 'Kusursuz Kafe' için kitap kampanyası başlatıldı. Sosyal proje kapsamında oluşturulan Kusursuz Kafede yapılan kütüphane için kitap toplanacak.
Yaklaşık 2 ay içinde hizmete girmesi planlanan Kusursuz Kafe için çalışmalar hızlandırıldı. İnşaat çalışmaları tamamlanan Kafe için iç donanım hazırlıkları başlatıldı. Kafe içinde geniş kapsamlı bir de kütüphane kuruluyor. Kusursuz Kafe için bilgi veren proje koordinatörü Mine Üçüncü şu görüşlere yer verdi: "Düzce Belediyesi, Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği, Türkiye Beyaz Ay Derneği Düzce Şubesi tarafından hayata geçirilen Kafe Kusursuz Projesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ve İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi hibe programı, Sözleşme Makamı olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte ve izlenmektedir. Kafemiz içerisinde bir kütüphane hazırlanmaktadır ve okuma odası olarak halkın hizmetine sunulacaktır. Bu kitaplık için bir kitap toplama kampanyası oluşturuyoruz. "Okunası en sevdiğiniz kitaplarınızı bizimle paylaşır mısınız" kampanyası . Kitaplara kafemizde ulaşım ücretsiz olacaktır ve sadece kafemizde okunacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen herkes Düzce Belediyesi Beyaz Masa servisinden ve Düzce Belediyesi Ek Hizmet Binası(Konuralp) beyaz masa servisinden tarafımıza ulaştırılabilir."
(TT-AY)

20.06.2017 10:59:27 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.