Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

8. Gün ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başladı. İlk bölümde eğlenceli bir yapısı olan Bahar'ın hayatına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkıyor ve Bahar için artık yeni bir süreç başladı. Dizinin son bölümünün ardından gelecek hafta yayınlanacak 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 8. Gün 2. bölüm fragmanı ve 1. bölüm özeti...

8. GÜN 2. BÖLÜM FRAGMANI

"Yalanlarını kendine sakla..."

 

8. GÜN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Bahar, eşi Ahmet'le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz'ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz ölmeden önce, ülke güvenliği için bir devrim niteliği taşıyan milli jet yazılımını tamamlamış ve bu sayede çalıştığı şirketin gözbebeği olmuştur. Şehnaz, yazılım aktif hale getirilecekken büyük bir sorunla karşılaşır; sisteme sızılmıştır. Bu, Tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirebilecekleri anlamına geliyordur. Şehnaz, bu felakete engel olmaya çalışırken sisteme sızan adamlar tarafından durdurulur ve tuzağa düşürülür. Şehnaz'ın ölüm haberi tüm ülkede büyük bir şok etkisi yaratır. Bahar ise annesinin öldüğüne başta inanmasa da bu durumu kabullenmek zorunda kalır. Şehnaz'ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar'ın peşindedir; Bahar'a hayatının en kötü gecesini yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır.

Tüm hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bu sefer de karşısına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkar. Bundan sonra Bahar için hiçbir şey ve hiç kimse eskisi gibi olmayacaktır.