Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

‘Çukur’da nefesler tutuldu! Show TV’nin pazartesi ekranına damgasını vuran fenomen dizisinde önümüzdeki haftadan itibaren altı bölümlük bir yüzleşme serisi başlayacak.

Vartolu’nun kimliği her hafta adım adım ortaya çıkacak. dizinin önceki gün yayınlanan yeni bölüm tanıtımına göre Vartolu ile ilgili gerçeği ilk olarak Yamaç öğrenecek.

ÇUKUR 13. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ADIM ADIM VARTOLU

Adım adım Vartolu’ya doğru ilerliyoruz. Pazartesi günü hop oturdum hop kalktım. Ve Vartolu bizi yine darmaduman etti. Bu pazartesiyi de iple çekiyor hatta fragman bekliyorum.

Tamam itiraf ediyorum ‘Çukur’ ilk başladığında sadece Vartolu ve İdris Baba yani Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal bağladı beni. O nasıl oyunculuktur? Oyunculuklarına şapka çıkarıyor bir de perende atıyorum.

Ama izledikçe tüm oyunculara bayıldım. Aras Bulut İynemli’yi geçiyorum zaten söylemeye gerek yok ama bir de kategoriye Uğur Yıldıran, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu’nu misli misli alıyorum. Gerçekten iyiler. Farklı karakterlerde gerçekten olaylar.

Düşünün Uğur Yıldıran uzun saçlı komiserdi en son. Öner Erkan hep güldürdü, şimdi bambaşka bir rolde. Rıza Kocaoğlu bize şimdi bambaşka bir rol sunuyor. İşte budur oyunculuk. Helal!

Asıl bu hafta dananın kuyruğu kopuyor. Yamaç kardeşi Vartolu’yu öğreniyor. Yani öğrensin artık, evet ya. Çok istiyorum. Fragmandan anladığım o, inşallah düğümler çözülecek.

Heyecanlıyım inanın.

Çukur 14. bölüm fragmanı;