Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Antalya'da kendisine kiralık ev bulmayan babasına kızan, 32 yaşındaki Ersin A., falezlerde intihar girişiminde bulundu.

Olay, saat 14.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi eski Lara yolu üzerindeki falezlerde meydana geldi. Bir süredir babasıyla kiralık ev bulmadığı için tartışan Ersin A., alkol aldıktan sonra falezlere geldi.

DHA'nın haberine göre, babası Nizamettin A.'yı arayan Ersin A., intihar edeceğini söyledi. Babanın haber vermesi üzerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi yönlendirildi. Polis ekipleri falezlerin kıyısında oturan genci ikna etmek için uzun süre çaba gösterdi.YAĞMUR ALTINDA SÖZLEŞME: OĞLUMUN İSTEDİĞİ YERDEN EV TUTACAĞIMA...

Polis, Ersin A. için sağanak yağmur altında sözleşme düzenledi. Sözleşmeye, '24.12.2017 günü oğlum olan Ersin A.'a istediği yerden ev tutacağıma ve kira bedelini ödeyeceğime dair iş bu sözleşme tarafımca imzalanmıştır' yazıldıktan sonra bir polis memuru da sözleşmeye şahit olarak imza attı.SÖZLEŞMEYİ İMZALADIĞI HALDE İKNA OLMAYINCA 2 EMLAKÇI ÇAĞIRILDI

Nizamettin A. sözleşmeyi imzalamasına rağmen ikna edilemeyen Ersin A., bu kez bir emlakçı ile ev anahtarı istedi. Polisin haber vermesi üzerine 2 emlakçı geldi. Emlakçılardan biri kartvizitine yapıştırdığı anahtarı Ersin A.'ın bulunduğu noktaya attı.

Kartvizit ve anahtarı alan Ersin A. tutulan eve bakmak için bir de taksi istedi.Olay yerine gelen taksiye babası ve emlakçıyla birlikte binen Ersin A., tutulduğu belirtilen eve bakmak için olay yerinden ayrıldı.

Bu arada, polis ekipleri taksi şoföründen Yenikapı Polis Merkezi'ne gitmesini istedi.