Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Aramızdaki Dünya filmi oyuncuları kimler? Aramızdaki Dünya filmi konusu nedir? İzleyenler tarafından merak konusu oldu. Romantik, bilim kurgu dolu filmde izleyenlerin de yakından tanıdığım oyuncular yer alıyor. İşte, Aramızdaki Dünya filmine dair detaylar...

ARAMIZDAKİ DÜNYA FİLMİ KONUSU

Mars'ta insan kolonisi kurmak için yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan biri olan Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirirken hayatını kaybeder. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot, 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını tanıyan, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan fakat son derece zeki ve meraklı bir genç haline gelmiştir.

Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı tespit edilir. Fakat Gardner, NASA’nın kendisine tahsis ettiği yerden kaçarak internette tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek kişi olan genç kız Tulsa ile dünyayı ve kendi insani duygularını keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

ARAMIZDAKİ DÜNYA FİLMİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Peter Chelsom’un yaptığı, Gary Oldman, Asa Butterfield, Carla Gugino, Britt Robertson gibi usta oyuncuların yer aldığı 2017 yapımı “Aramızdaki Dünya”, Pazar akşamı TV’de ilk kez Show TV’de!