Son Dakika
YILLIK AKREP burcu 27 Aralık 2016 yorumu
 

SEVGİLİ Akrepler ve yükselen Akrepler, 2017’de her türlü olumsuzluk karşısında korunacak ve beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi ve ruhunuzu keşfedecek, yardımlaşmayı ön plana çıkaracak, ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız. 10 Ekim’e kadar hazırlık sürecindesiniz. Eksik yönlerinizi geliştirin, planlarınızı detaylandırın.

10 Ekim’de şans rüzgârını arkanıza alacaksınız. 2017’de de maddi konular sizin için önemli olacak. 1.5 yıldan bu yana parayı, değerini, ederinizi, sahip olduğunuz her şeyi sorguluyor ve yeni bilgiler ediniyorsunuz. Bu sene de bu alandaki son sorumluluklarınız sizi eğitecek ve büyütecek. Geri planda durmanız, biraz yavaşlamanız ve maneviyatınızın güçlü olması, sıkıştığınız durumları çok çabuk toparlamanızı sağlayabilir.

İŞ/PARA/KARİYER
26 Ocak itibarıyla enerjinizi iş alanlarınıza yönlendireceksiniz. girişimci tarafınız öne çıkacak. 11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması kariyerinizde beklenmedik duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. Bu tutulma ailevi konularda sizi olumlu etkiliyor. 4 Mart’ta Venüs iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlıyor.

3 Nisan’a kadar beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizde sıkıntılı bir süreç yaşanacak. 28 Mart’taki yeniayda yeni kararlarınızı devreye sokun. Hayat sizi destekleyecek, iş hayatınızda rahat bir nefes alabileceksiniz. 20 Nisan-3 Mayıs arasında bir işe başlamayın. 25 Mayıs’taki yeniay, ortaklaşa parasal alanlarınızda yeni kararları devreye sokabilir.

TERFİ ALABİLİRSİNİZ
7 Haziran’da alacaklarınızı tahsil edebilir, ortak parasal işlerinizdeki görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. 25-27 Haziran’da seyahatlerinizde veya yabancılarla yapılacak işlerinizde destekleniyorsunuz. Fırsatlarınız bol olabilir. 6 Temmuz’dan sonra işkollarınızda yaratıcı ve yönetici yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız.

14-18 Temmuz’da güzel parasal anlaşmalar ve işbirlikleri sağlayacaksınız. 23 Temmuz’daki yeniay kariyerinizde yeni bir dönemi başlatıyor. Önemli kararlarınızı devreye sokun. İş değişimi, yeni bir proje başlatımı, toplum içi adımlar bu dönemde hızlanabilir. 21 Ağustos’ta gerçekleşen tam Güneş tutulması kariyerinizde önemli adımlara vesile olacak. Bir terfi söz konusu olabilir.

5 YILDIZLI GÜNLER
10 Eylül’den sonra sosyal çevrenizi kullanacağınız, organizasyonlara dahil olacağınız bir döneme gireceksiniz. 14-25 Eylül’de sosyal çevrenizle yapacağınız işlerinizde sıkıntılar oluşabilir. 9-11-13-16-17 Kasım, sizin için 5 yıldızlı günler olacak. Her türlü işinizde, iletişimsel konularda başarı sağlayabilirsiniz. 18 Kasım’daki yeniay maddi konulardaki her türlü adım için sizi destekliyor. Kasım sonunda kazançlarınıza odaklanacaksınız. Sorumluluklarınız artacak.


AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER
28 Ocak’taki yeniayda ev, aile ve yuva alanlarınızdaki kararlarınızı uygulayabilirsiniz. 21 Şubat’ta aşk evinizde tam Güneş tutulması gerçekleşecek. Aşk hayatınızda hızlı ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Esnek olmayı başarırsanız hem işinizde hem de özel hayatınızda işleriniz rast gidebilir.

ÖNEMLİ KARARLAR ALACAKSINIZ
7-8-9 Mart’ta aşk hayatınızda güzel adımlar atabileceksiniz. 3 Nisan-15 Nisan arasında eski aşk ilişkileriniz karşınıza gelebilir. Mevcut ilişkinizde sevgi problemlerine de hazırlıklı olmalısınız. çocuğunuz varsa onunla ilişkilerinizde de sıkıntılar oluşabilir. 19 Nisan’da kimliğinizi ikili ilişkiler ve evlilik alanlarında göstereceksiniz. Bu dönemde partnerinize daha fazla vakit harcayacaksınız.

26 Nisan’da ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde oluşan yeniayla birlikte evlilikle, özel hayatınızla, ilişkinizle ya da ortaklığınızla ilgili önemli kararları devreye sokabilirsiniz. 6 Haziran’dan sonra sevdiğiniz insanla güzel bir sürece giriyorsunuz. İlişkinizi önemseyeceksiniz. 9-20 Haziran’da mutluluğunuz yüksek olabilir. 7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulmasıyla beraber ailevi ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici bir şekilde gelişen durumlar söz konusu olabilir. Huzursuz etkiler altında olabilirsiniz.

HAYAT SİZE GÜLÜMSEYECEK
5 Eylül’deki dolunay, aşk hayatınızı etkiliyor. Eylül ayında aşk size sosyal çevrenizden ve tanıdıklarınızdan gelebilir. 18-26 Ekim’de aşk hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Hayat size birçok yönden gülümseyecek. 4 Kasım’daki dolunay özel ilişkilerinizle ilgili duygusal kararları hızlandıracak. İkili ilişkilerde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Geri plandan yürüyen, gizli ilişkilerin bu dönemde pek şansı olmayabilir.

SAĞLIK
28 Ocak itibarıyla enerjinizi sağlığınıza yönlendiriyorsunuz. Koşuşturmalarınız artacağı için sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Baş ağrıları ve enfeksiyonel hastalıklar artabilir. 4 Mart’ta sağlığınızda bozulmalar oluşabilir. 3 Nisan’a kadar günlük düzeninize önem verin, tembellikten kaçının ve sağlığınızla ilgili kararlarınızdan dönmeyin. 10 Ekim’den sonraki 1 yıllık süreç boyunca sağlığınız size çok fazla sorun çıkarmayacak. Kilo almaya meyilli olacaksınız, dikkatli olun.


EĞİTİM
Ocak ayında eğitim konularınız hızlanacak. 4 Ocak’a kadar bazı zorlanmalarınız olsa bile, 12 Ocak ve sonrasında okul hayatınıza daha kolay adapte olabilir, kendinizi derslerinizde gösterebilirsiniz. 21 Haziran’dan sonra yurtdışı eğitim programınıza odaklanabilirsiniz. İstediğiniz bir kurs, seminer varsa bu tarihten sonra destekleniyorsunuz. Sınav dönemlerinize denk gelen bu süreçte güzel sonuçlar alabilirsiniz. 25 Aralık’tan sonra öğrenmeyi seveceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sorunların üstesinden daha kolay geleceksiniz.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler