Son Dakika
AYLIK BALIK burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran başında karşınıza gelecek olan bir seyahat sevdiğinizle aranızı daha derin bağlarla donatabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacaksınız. 01-02 Haziran ayaklarınızı yerden kesebilir. Yine sevdiğinizden alacağınız bir teklif veya söz sizi çok mutlu edecek.

06-07 Haziran’da ev işlerinizde önemli anlaşmalardan, kontratlardan kaçının. Kandırılma veya yanılma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Bazı konuşmaların kararsızlıklarınızı tetiklemesi de söz konusu olabilir.

12 Haziran’dan sonra ev işlerinizi hallettikten sonra keyfinizi arttıracak planlar peşinde koşabilirsiniz. Sevdiğinizle aşk dolu, aktivite dolu anlar başlıyor. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizde duygusal ve anaç tavırlarla hareket edebilirsiniz.
13 Haziran itibarıyla aile hayatınızda birkaç haftadır aldığınız kararları uygulayacağınız bir döneme gireceksiniz. Emlak işlerinizi şimdi halletmek, yeni adımlarınızı şimdi devreye sokmak size çok şey kazandırabilir.

Bir yandan da 13 Haziran ve sonrasında iş yapmaktan, hizmet etmekten mutlu olacaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla bağlantılarınızı yapacağınız işler ve organizasyonlarla kuvvetlendireceksiniz. Sağlığınızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sportif faaliyetlerde, sırtınıza, duruşunuza ve omurilik sıkıntılarına dikkat edin.

21 Haziran’dan sonra artık daha fazla, eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi tanımlamak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artacak, aşk hayatınız önem kazanacak. Flörtleriniz, hoşlandığınız insan devreye girmeye başlıyor. Eğer evliyseniz sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız organizasyonlar ve planlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

26 Haziran’da Mars gerilemeye başlıyor. Mars sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanacağınız gibi, yurtdışı işlerinizde, parasal konularda da beklenmedik olaylar oluşabilir. 2 ay boyunca önemli girişimlerden ve adımlardan uzak durun. Arkanızdan dönen olaylar moralinizi bozabilir.

28 Haziran’da oluşacak Dolunay, sosyal çevre aktivitelerinizi, arkadaşlık ilişkilerinizi hareketlendirebilir. Bir organizasyonun, derneğin, sosyal çalışmanın sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

29 Haziran sonrasında sağlığınızı gözden geçirmek ve doktor kontrollerinizi tamamlamak, sağlığınızla ilgili konularda yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunların üzerine gitmek için destekleneceksiniz.

 

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler