Son Dakika
AYLIK İKİZLER burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayı sizin ayınız sevgili ikizler veya yükselen İkizler. Bu ay atacağınız adımlar, girişeceğiniz işler size uzun vadede fayda sağlayabilir. Geçen ay hazırlandığınız konu ve başlangıçlar için 13 Haziran’daki Yeniay’ı beklemelisiniz.

01-02 Haziran iş hayatınızda güzel maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. 06-07 Haziran’da ise girişimleriniz konusunda yanıltıcı etkilere dikkat edin. Gözünüzü dört açın.

12 Haziran ve sonrasında parasal konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Maddi konularda gelirlerinize, elde ettiklerinize odaklanabilir, yatırımlarınız için planlar yapabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

13 Haziran’da yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde eğlenceli ve biraz da organize olacağınız günler başlıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

13 Haziran’da oluşan Yeniay kişisel girişimlerinizi destekleyen bir Yeniay. Önemli adımlarınızı bu tarih ve sonrasında başlatabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden gelecek olan para kazancınız yüzünüzü güldürebilir.

26 Haziran’da Mars geriliyor. Seyahat, yabancılarla girişilecek olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı girişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olabilirsiniz. 13 Ağustos’a kadar bu alanlarda girişilecek yeni işlerinizde enerjiniz doğru çalışmayabilir, bu alanlarda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda da sorunlara açıksınız.

26 Haziran itibarıyla okul veya üniversite hayatınızda enerjinizi derslerinize kanalize etmekte zorlanabilir, bazı arkadaşlarınızla sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz.

28 Haziran’da oluşan Dolunay, ortak bir para meselesine odaklanmanızı sağlayabilir. Bir borç veya ödeme işiyle uğraşabilir, gelir ve gider durumunuz arasındaki dengeyi sağlamaya çalışabilirsiniz. Partnerinizin parasal konularda duygusal oluşumları karşınıza gelebilir.

29 Haziran itibarıyla, yakın çevrenizle iletişiminiz önem kazanabilir. Bilginin her türlüsünü sevecek, yakın çevrenizle temaslarınızdan çok şey öğreneceksiniz. Kısa seyahatleriniz, konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor.

Bengü K. Karagül / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler