Son Dakika
AYLIK KOÇ burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayı, sosyal çevre bağlantılarınızı kullanarak işlerinizde ilerlediğiniz, yakın çevrenizle beraber planlar yaptığınız aylardan sevgili Koçlar. Aile hayatınızda parasal yönden eliniz güçleniyor, özellikle 01 Haziran’da eviniz ve yuvanızda bolluğu, bereketi tadabilirsiniz.

06-07 Haziran’da önemli işleriniz varsa aldanmalara ve kandırılmalara açık olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden, telefondan bir kulübe, yardım kuruluşuna yapmak istediğiniz yardımlar bu süreçte size zarar verebilir. İletişimsel işlerinizde gözünüzü dört açmalısınız.

12 Haziran’dan sonra ailevi iletişiminiz hızlanacak. Aile büyüklerinizle konuşmalarınızı arttırabilir, evinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Emlak, salım satım, kiralama veya yer değiştirme gibi işleriniz aile arasında konuşulabilir.

13 Hazirandaki Yeniay iletişim işlerinizdeki yeni başlangıç ve kararlarınızı almanız için güzel Yeniay'lardan. Yine bu Yeniay’da akraba veya kardeşlerinizin hayatında da yenilikler karşınıza gelebilir. Eğitime dayalı konularda kararlarınızı yine bu Yeniay’dan sonra uygulamaya özen göstermelisiniz. Bu tarihten sonra aşk hayatınıza kalbinizi açabilirsiniz. Eğlenceli konu ve olaylar içinde yer alabilir, varsa çocuğunuza daha fazla zaman ayırmaktan hoşlanabilirsiniz. Flörtler, partiler, kutlamalar, spor aktiviteleri kendinizi iyi hissedeceğiniz alanlar. Riskli işleri seveceksiniz.

15 Haziranda risk içeren işlerinizde kafanıza göre davranmamaya çalışın. Parasal harcamalarınız yüksek olabilir. 16 Haziran’da aile hayatınızdaki bazı konuşmalar sizi zorlayabilir ve kafanıza takılabilir, anlaşmak kolay olmayacak.

19 Haziran’da aile hayatınızda ortak parasal konularda şanslar karşınıza gelebilir. Bu tarihte parasal destekleriniz yüksek olacak.
21 Haziran’dan sonra kimliğinizi aile ortamlarınızda, evinizle ilgili konularda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Evinizde dinlenmek isteyebilir, vaktinizi daha çok yuvanızda harcayabilirsiniz.

26 Haziran’da Mars gerilemeye başlıyor. Mars sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda gerileyecek. Bu gerileme ağustosun sonuna kadar sizi arkadaşlık ilişkilerinizde, takım çalışmalarında, organizasyona dayalı işlerde zorlayabilir sevgili Koçlar. Bu dönemde birden fazla işle uğraşıyorsanız hayat üzerinize gelebilir. Bazı kayıplar ve karmik olaylarla karşılaşabilir ve bu olayları çözümlemeden istediğiniz noktaya gelemeyebilirsiniz.

27 Haziran’da aile hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin. Babanızdan veya ailenizdeki otoriteyi temsil eden kişiden istediğiniz destekleri bulmanız zor olabilir. Anne, babanız arasındaki mesafe ve zorlanmalar ortaya çıkabilir.

28 Haziran’da oluşan Dolunay, kariyerinizde ve iş hayatınızda önemli duygusal sonuçları karşınıza getirecek. Bu dönemde sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin.

29 Haziran’dan sonra kreatif ve sanatsal işleriniz, hobileriniz için konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insandan, çocuğunuzdan alacağınız güzel etkileşimler sizi rahatlatabilir sevgili Koçlar.

Bengü K. Karagül / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler