Son Dakika
AYLIK TERAZİ burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayında yabancı insanlarla yapacağınız işleriniz, dış ortamlara bağlı işleriniz, geleceğinizi ilgilendiren önemli toplantılarınız öne çıkacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bir yandan işlerinizin peşinden koşacak, diğer yandan gezmeye ve eğlenmeye vakit ayıracaksınız.

İş hayatınızda 01-02 Haziran’da çok şanslı etkiler altındasınız. Önemli bir iş teklifi, toplumsal bir iş, davet sizi yukarılara taşıyabilir. Bulunacağınız yerlerde güzel işler bağlayabilirsiniz.

06-07 Haziran’a dikkat edin. İş seyahatlerinizde, iş toplantılarında, uzak yerlerde kandırılmalara açık olabilirsiniz. Sağlığınızı ve enerjinizi gireceğiniz ortamlarda yüksek tutmaya çalışın, gerçekçilikten uzaklaşmayın.

12 Haziran’dan sonra işinizdeki fikirlerinizi üstlerinize aktarmak kolay olabilir. İletişiminizde duygusal davranabilirsiniz. Bu da toplumsal işlerinizde savunmacı yönlerinizi ortaya çıkarabilir. Yine de bu dönemde önemli görüşmeler ve toplantılar yapacak, fikir işbirliklerinde bulunacaksınız.

13 Haziran’da oluşan Yeniay, girişimleriniz, adımlarınızı destekliyor. Hukuki alanda, yayıncılıkta, ticari oluşumlarda önemli adımlarınız için destekleneceksiniz. Yeni fikirlerinizle beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilir, ortak kazançlarınıza odaklanabilirsiniz.

15-21 Haziran’da arkadaşlarınıza karşı sabırsız ve tepkili olabilirsiniz. 16-27 Haziran’da iş alanlarınızda sorumluluklarınızı üstlenmek size ağır gelebilir.

26 Haziran’da Mars geriliyor. Bu gerileme aşk alanlarınızı olumsuz etkileyebilir. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Yarım kalmış eski aşklarınız bu dönemde karşınıza gelebilir. Önemli bir sanatsal projenizde sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Var olan aşkınızla bu dönemde anlaşmak kolay olmayacak. Riskli adımlardan kaçının.

28 Haziran’da ailevi olaylarla ilgileneceksiniz. Bu tarihte devreye giren Dolunay, aile konularına yönelmenizi sağlayacak. Onların hayatındaki duygusal olaylarla ilgili olabilirsiniz.Ev alım, satım gibi işleriniz varsa önemli sonuçlar karşınıza gelebilir.

29 Haziran’da sosyalliğiniz artarken, işten elde edilen gelirlerinizde artışlar yaşayabilirsiniz. 29-30 Haziran’da bir arkadaşınıza borç vermeyin ve borç istemeyin.

Hande Kazanova / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler