Son Dakika
AYLIK YAY burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayında ilişkinizi konuşmak, sevdiğinizle iletişiminizi kuvvetlendirmek, sıkıntılarınız çözüm üretmek isteyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. 01-02 Haziran hem parasal, hem manevi yönden güzel seçenekler ve şanslar ayağınıza gelebilir.
06-07 Haziran’da aile hayatınızdaki insanlar, özel ilişkileriniz konusunda sizi yanlış yönlendirebilirler. Özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

12 Haziran’dan sonra ortak parasal işlerinizde duygusal yapınızla hareket edeceksiniz. Aile hayatınız için bir borcun altına girebilir, sorunlarınıza çözüm üretmeye çalışabilirsiniz.

13 Haziran’da oluşan Yeniay özel hayatınızda önemli kararları hayatınıza taşıyacak. İş alanlarınızdaki değişimleri parasal olarak hayatınıza alacak ve özel hayatınızda sıkıntılarınıza bu yeniay son vereceksiniz. Bu tarih sonrasında gezmeye, dolaşmaya sevginizi farklı ve değişik insanlara vermeye açıksınız. Değişik ve farklı kültürleri seveceksiniz. Seyahatleriniz artabilir.

Vergi, stopaj, sigorta ödemeleri, banka ve faiz konularında 19-21 Haziran’da karşınıza gelen çözümler hayat kurtarıcı olabilir ama 16-27 Haziran’da bir borcun veya kredinin altına girmeyin.

26 Haziran’da İletişim alanlarınızda, yakın çevre konularında Mars gerileyecek. Satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim, network, ulaşım, teknoloji alanlarında Ağustos sonuna kadar sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Girişimleriniz bu dönemde desteklenmeyebilir, bazı işleriniz fos çıkabilir. Bu süreçte büyük harcamalardan, girişimlerden kaçının.

28 Haziran’daysa birkaç gün boyunca maddi konulara odaklanacaksınız. Bir para sorumluluğu devreye girebilir. Ya da parasal işlerinizde aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz.

29 Haziran’dan sonra seyahatlerinize odaklanabilirsiniz. Değişik ve farklı kültürlerden insanlarla iletişim içine girmek isteyeceksiniz.

Bengü K. Karagül / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler