Son Dakika
AYLIK YENGEÇ burcu 04 Haziran 2018 yorumu
 

Haziran ayının başında harekete geçmek kolay olmayabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özel hayatınızda, eğlenceli alanlarda 01-02 Haziran’da güzel tekliflere açık olacaksınız. 06-07 Haziran’da önemli işlerinizde yanıltıcı etkiler altındasınız. Karşınıza bir iş teklifi gelirse kabul etmeden önce araştırmalarınızı iyi yapmalısınız.

12 Haziran itibarıyla ifadede rahatlıyorsunuz. Olaylara yaklaşımınız duygusal ve biraz savunmacı olabilir. Kendinizden, yapacaklarınızdan ve ailenizden bahsetmeyi seveceksiniz.

13 Haziran’da oluşan Yeniay, geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için karşınıza seçenekler getirebilir yalnız bu Yeniay’da diğer burçların aksine harekete geçmemeli, planlarınıza yoğunlaşmalısınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu yeniayı kullanın.
Yine 13 Haziran’da para ilişkileriniz önem kazanıyor. Kazançlarınız artabilir, bir yandan da gelirlerinizin artması eğlence ve aşk hayatınıza para harcamalarınızı da tetikleyebilir.

15-21 Haziran’da para dengenize dikkat edin, bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Özel hayatınızda, ilişkilerinizde 16-23-27 Haziran’da bazı kopuşlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde var olan tansiyonlu durumlar bu tarihlerde daha görünür hale gelmeye başlayabilir.

26 Haziran’da Mars geriliyor. Mars ortaklı para hanenizde, parasal konularda bir takım zorlanmaları ve sıkıntıları karşınıza getirebilir. Miras işlerinizde, nafaka konularında, kredi kullanımında zorlanabilirsiniz. Bu döngüde Ağustos’un ortalarına kadar önemli bir borcun altına girmemek önemli olsun.

28 Haziran’da oluşan Dolunay, özel hayatınızda, evliliğinizde veya ortak iş alanlarınızda önemli duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. İlişkilerinizde önemli kararlar alabilirsiniz veya partnerinizin hayatında önemli gelişmeler oluşabilir. Bir taşınma gündeme gelebilir.

29 Haziran ve sonrasında ticari becerilerinizi arttırıyorsunuz. Maddi konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Paranızı nasıl kazanacağınızı, nasıl yatırımlarda bulunacağınızı bileceksiniz.

Bengü K. Karagül / Astroloji Uzmanı
 

Diğer Haberler