İhale ve teknik kontrol hizmetleri İl Özel İdaresi ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde yapılan eğitim ve sağlık yatırımları ile tarım hayvancılık alanındaki yatırımları değerlendirme toplantısı Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, İl Sağlık Müdürü İlker Hancı, Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Serdal Şeker ile İl Özel İdare Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Şube Müdür Vekili Muharrem Bekmezci katıldı.
Vali Pehlivan, son durumları hakkında detaylı bilgiler aldığı çalışmaların yakından takip edilerek proje, yatırım ve faaliyet süreçlerinin azami hassasiyetle yürütülmesi, zamanında bitirilmesi için gerekli işlerin etkin bir şekilde yerine getirilmesi hususunda ilgililere talimatlar verdi.
Toplantı kurum temsilcilerinin görüş ve önerilerini dile getirmeleri, Vali Pehlivan’ın yatırımlara ilişkin olarak yaptığı tespit ve değerlendirmelerin ardından sona erdi.

BAYBURT

17 Temmuz 2019 Çarşamba

  • İMSAK 03:06
  • GÜNEŞ 04:56
  • ÖĞLE 12:30
  • İKİNDİ 16:27
  • AKŞAM 19:54
  • YATSI 21:36
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Bayburt haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bayburt Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.