Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Bella Hadid'den şaşırtan itiraf!
    1

    Dünyaca ünlü model Bella Hadid, Vogue's Fashion Festival kapsamında Paris'te Fransız basınına açıklamalarda bulundu.

    2

    23 yaşındaki model "Podyumda başka bir karaktere bürünmeyi seviyorum. Sanırım bir noktada bazen kendim olmaktan hoşlanmıyorum. Bazen podyumda yürüdüğünde ya gergin olursun ya da bacaklarının nasıl hareket ettiğini unutursun" dedi.

    3

    Yolanda Hadid'in küçük kızı ayrıca, ünlü olduktan sonra depresyona girdiğini, "Her sabah ağlardım, öğle molalarım sırasında, uyumadan önce ağlardım" cümleleriyle ifade etti.

    4

    Hadid iş yoğunluğunun kendisini nasıl etkilediğini "18 yaşında bir genç kız olarak günde 14 saat çalıştığım dönemde duygusal dengemi kaybedebiliyordum. Sadece biraz nefes almak istiyordum" cümleleriyle anlattı.

    5

    Bir süredir yaşadıkları hakkında konuşmak istemediğini fakat sağlığıyla ilgili sıkıntılar yaşadığını itiraf eden Hadid, "Bu muhteşem hayatı yaşayabildiğim, elimdeki olanaklara sahip olduğum için kendimi suçlu hissediyorum, her nasılsa depresif duygulara kapılıyorum. Bu hayatın bir anlamı yokmuş gibi görünüyor" dedi.

    6

    Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın hayata geçirdiği Fenty markasıyla ilgili de konuşan Hadid, "Rihanna inanılmaz. Onun moda şovuna çıktığımda kendimi gerçekten ilk kez o kadar seksi hissettim. Birçok defileye çıktım ama kendimi hiç o kadar güçlü hissetmemiştim" diye konuştu.

    7

    Bella Hadid'in bu açıklamasıyla moda dünyası, ünlü modelin Victoria's Secret'ta kendini rahat ve güçlü hissetmediği çıkarımını yapıldı.

    8

    Bella Hadid, 2016 yılında Paris'te, 2017'de Şangay'da ve 2018'de New York'ta Victoria's Secret için yürümüştü.

    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18