Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Beşiktaş Beşiktaş'tan 23 Nisan'a özel organizasyon - Beşiktaş Haberleri

    Beşiktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Nevzat Demir Tesisleri’nde organize ettiği etkinlik ile kutladı. Organizasyonda konuşan Beşiktaşlı oyuncular Cenk Tosun ve Salih Uçan, açıklamalarda bulundu.

    Yapılan organizasyonun güzel bir atmosfer oluşturduğunu dile getiren Cenk Tosun, “Güzel bir gün oluyor. Kulüp olarak düzenlenen bu organizasyona biz de çocuklarımızı getirdik. Dışarıdan katılan çocuklar da var. Depremzede çocuklarımız da bu yıl etkinlikte yer aldı. Çocuklarımızı bu şekilde mutlu etmek bizleri de mutlu ediyor. Gerçekten birlik ve beraberlik içinde güzel bir atmosfer oluştu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

    Etkinlik sayesinde güzel vakit geçirdiklerini dile getiren Salih Uçan ise, “Herkesin bayramını kutluyorum. Kulübümüz böyle bir program düzenledi. Çok da iyi oldu. Ailelerimiz ve çocuklarımızla birlikte güzel vakit geçirdiğimiz bir gün yaşıyoruz. Milletimizin Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım” açıklamalarında bulundu.

    ÖNERİLEN VİDEO
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ