Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Christoph Waltz 25. Bond filminde yer almayacak
02 Kasım 2017 Perşembe

Sam Mendes'in yönetmenliğini üstlendiği Spectre'da Blofeld karakterini canlandıran oyuncunun yerine başka bir kötü ismin geleceği konuşuluyor.

Bundan birkaç ay önce seriye geri döneceğini açıklayan Daniel Craig'in haberi hepimizde merak uyandırmıştı. Öyle ki ilk sarışın Bond'un Spectre'daki kötü karakteri Blofeld, sinemada sevilmiş ve bir sonraki filmde devamı olacağı yönünde spekülasyonlar yaratılmıştı. Yalnız bu konuda yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmemişti.

Senaryosuna ilişkin herhangi bir detay paylaşılmayan filmin yepyeni bir kötü karakterle geri dönme olasılığı yüksek gözüküyor. Inglourious Basterds, Django Unchained ve Big Eyes gibi önemli yapımlarda yer alan Christoph Waltz'ın 25. Bond filminde yer almayacağının ise kesinleştiği yönünde haberler yayılmaya başladı!

 

Hazır söz Bond filmine gelmişken, filme ait birkaç önemli detayı da paylaşalım. 25. Bond filminin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı halen daha kesinlik kazanmadı. Susanne Bier, Denis Villeneuve, Yann Demange ve David Mackenzi gibi isimler öne çıkarken, Christopher Nolan'ın da Bond çekmek gibi bir hayali olduğunu hatırlatalım.

Şimdi bizim verdiğimiz bu haberler muhterem Popcorn okuyucularını üzmesin çünkü; Christoph Waltz bu sene başka bir filmle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Matt Damon ve Kristen Wiig'in paylaştığı Downsizing'de Waltz'ı izleyebileceğiz.

Paylaş
Siz
Yorumunu yaz
2000
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Küçük bir hayalkırıklığı
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.