Çukur ekranlara gelen 2. sezon 31. bölümde  Sultan, bir kez daha Meliha'nın karşısına çıkıyor. Azer Kurtuluş, Çukur'a gelirken, ortaya dökülen paralar dikkat çekiyor. Nejat'ın, Uluç'un hain olduğunu söylediği tanıtım izleyenleri şoke ederken, bunu duyan Cumali'nin neler yapacağı merakla bekleniyor. Öte yandan Aşkın'ın ölümüyle sarsılan ve intikam ateşiyle yanan Celasun'un büyük bir kavgaya girişiyor ve Yamaç'a sert çıkıyor. Peki, Çukur 2. sezon 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 2. SEZON 32. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur 2. sezon 32. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandığı zaman haberimizden ulaşabileceksiniz.

ÇUKUR 63. SON BÖLÜM İZLE


ÇUKUR 64. SON BÖLÜM ÖZETİ

Çukur'un Pazartesi akşamı ekrana gelen 64. bölümünde Aşkın'ın ölümüyle sarsılan ve intikam ateşiyle yanan Celasun'un büyük bir kavgaya giriştiği ve Yamaç'a sert çıkışıyla izleyenleri şaşırttığı heyecan dolu tanımda Sultan, bir kez daha Meliha'nın karşısına çıkıyor. Azer Kurtuluş, Çukur'a gelirken, ortaya dökülen paralar dikkat çekiyor. Nejat'ın, Uluç'un hain olduğunu söylediği tanıtım izleyenleri şoke ederken, bunu duyan Cumali'nin neler yapacağı merakla bekleniyor.