Bugün günlerder Cuma günü. Cuma namaz saatine çok az bir zaman kala milyonlarca müslüman en güzel cuma mesajları için arama yapıyorlar. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Cuma günü günah işlemeden selametle geçerse, diğer günler de selametle geçer.) [İmam-ı Gazali]

Böyle önemli bir günde müslümanlar sevdiklerine cuma mesajları göndermek istiyorlar. Biz de her hafta olduğu gibi bu hafta da en güzel cuma mesajlarını sizlere sunmaya çalıştık. İşte 2018 yılına özel cuma mesajları...

CUMA MESAJLARI 9 ŞUBAT 2018

Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Selam ve DUA ile ... Hayırlı Cumalar.

- Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah ALLAH'ın Rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

- Küçük bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe'nde. Hayırlı cumalar dilerim.

- Allahümme salli ve alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âli seyyidinâ Muhammed Hayırlı Cumalar.

- Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

- Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

- Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

- Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar.

- Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

- Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

- Şükür etmedikten sonra Dünyaları yesen ne fayda! ŞÜKÜR'le başladıktan sonra; bir kuru ekmek değmez mi Dünya'lara.. (Şems) Hayırlı cumalar.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

- Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

- Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi, dualarında hayat bulacağı bu günde, Dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

- Göklerin ve yerin mülkü (ve idaresi) Allah'ındır. Dönüş de ancak Allah'adır (Nur,42). Hayırlı Cumalar.

- Sınırsız rahmeti ve engin merhameti ile hayat veren, yaşatan, koruyan ALLAH'ın Nûru üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

- Ey iman edenler!Eğer Allah'a karşı gelmekten sakınırsanız;O, size iyiyi kötüden ayırt edecek bir anlayış verir. (ENFAL,29) Hayırlı Cumalar.

- Dua et! Sabırla, inançla iste! Sakın kabul olmaz deme.. Elbet kabul olur, Ama Dünyada, Ama Ahirette Sağlık, Huzur ve Dua ile HAYIRLI CUMALAR.

- Yeni güne bismillahirrahmanirrahim Selamu aleyküm Hayırlı sabahlar Hayırlı cumalar Allah namazınızı kabul etsin Dualarımızı kabul etsin inş.

- Yaradanın'affına'Resulünün 'sevgisine'Cennetin en güzel köşesine erişmeniz dileğiyle Hayırlı Cumalar.

- Rabbim! Bize iman, amel, ihlas, istikamet üzere bir hayat ver! Müslüman olarak yaşat ve Müslüman olarak ölmeyi nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

- Ya Rabbî! Kusurlarımızı affet, bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. (Amin) Hayırlı Cumalar

- 'Unutma ki (insanın) sağında ve solunda oturan iki kaydedici (melek, onun söz ve hareketlerini ) kaydedip durur.' (Kaf ~17) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

- Bize bir nazar oldu, Cuma'mız Pazar oldu! Bize ne oldu ise, Hep azar azar oldu! (Arif Nihat Asya) Hayırlı Cumalar.

- Her Cuma bir huzur, her gün bir umuttur Huzurumuz ve umudumuz daim, dualarımız kabul olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar.

- Cuma; toplayan, birleştiren demektir. Allahım! Kalplerimizi birbirimize ısındır. Kardeşliğimizi pekiştir. İmanımızı artır. Hayırlı Cumalar!

- Allah'ın rahmeti, mağfireti üzerinize olsun. Rabbim günümüzü hayırlı ve bereketli kılsın. (Amin) Hayırlı cumalar.

- Ben fakir sen Rahim, Ben çaresiz sen Ehad, Ben muhtaç sen Samed, Adın Baki, adın Kâfi, Bizi sensiz bırakma Ya Rabbi. Amin! Hayırlı cumalar.

- Allah'ım! Bugün bizi temizleyecek ve kurtuluşa erdirecek salih ameller nasip eyle. (Amin) Hayırlı cumalar.

- Nûruyla âlemimizi Şereflendiren Peygamber Efendimiz (S.A.V)in Şefaâtine nail olmamz dileğiyle. Hayırlı cumalar.

- Günün bereketi ve rızkı üzerinize olsun. Rabbim..! Bize huzur verenleri karşımıza çıkar ve sabredenlerle mükafatlandır. Hayırlı Cumalar.

- Yâ RAB!! beni muhtâcına muhtâç etme, Muhtâç isem ancak sana muhtâç olayım. Amin. Hayırlı Cumalar.

- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlümüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Hayırlı cumalar.

Hayırlı cumalar mesajları bu kadardı. Daha fazla mesaj istiyorsanız tıklayın...