KATEGORİLER

Yazının devamını okumak için tıklayınız...

Deniz Depboylu

7 Haziran 1968 tarihinde Aydın’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimlerini Aydın’da tamamladı. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından mezun oldu.

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesinin Aile Danışmanlığı Sertifika programları, Orta Doğu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin düzenlediği Aile ve Evlilik Terapileri eğitimi, Türkiye KDT Derneğinin Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (European Association for Behaviour and Cognitive Therapies - EABCT)’nin eğitim standartlarına göre düzenlenen "Kognitif (Bilişsel) ve Davranış Terapileri (KDT)" eğitimlerini aldı.

“Çoklu Zeka Teorisi”, “Duygusal Zeka”, “Stres Yönetimi”, “Pozitif Düşünebilme”, “Motivasyon Geliştirme”, “Etkili İletişim Becerileri”, “Ergen ve Çocuklar Arasında Suç ve Şiddeti Önleme”, “Öfke Kontrolü ve Problem Çözme Becerileri” üzerine Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde, akademik ve halka açık çok sayıda seminer, eğitim ve konferanslar verdi.

Milli Eğitim Bakanlığında 20 yıl Psikolojik Danışmanlık görevi yapmasının ardından 2011 yılı Ekim ayında görevinden istifa ederek çalışma ve faaliyetlerini kurduğu Aile Danışma Merkezinde sürdürdü.

2012 Yılında Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Teşkilatı Yönetiminde görev aldı.

30 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen yerel yönetim seçimlerinde Nazilli Belediyesi Meclis Üyesi seçildi ve Nazilli Belediye Meclisi Başkan Vekili olarak görevini sürdürdü.

Nazilli Kent Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi ve Kadın Meclisi Başkanı da olan Deniz Depboylu evli ve iki çocuk annesidir.

Deniz Depboylu Haberleri

 • 14 saatte 2 kez vekil oldu, 2 kez kaybetti

  Gündem, 27 Haziran 2018

  14 saatte 2 kez vekil oldu, 2 kez kaybetti

  24 Haziran seçimlerinde MHP’den Aydın 1. Sıra milletvekili adayı olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, 14 saatte 2 kez vekil olup 2 kez de vekilliğinin düşmesi ile ilgili “Hakkımızı arayacağız” dedi

 • 14 saatte 2 kez vekil oldu, 2 kez düştü!

  Gündem, 26 Haziran 2018

  14 saatte 2 kez vekil oldu, 2 kez düştü!

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu 14 saat içerisinde 2 kez milletvekili olmasına rağmen 2 kez de milletvekilliği düşerek Meclis dışı kaldı. "Hakkımızı sonuna kadar arayacağız" diyen Depboylu, vekil olup olmadığının halen net olmadığını da dile getirdi

 • "MHP olduğu sürece bunun olması mümkün değil"

  Gündem, 28 Mart 2017

  "MHP olduğu sürece bunun olması mümkün değil"

  Habertürk TV'de yayınlanan TekeTek programına katılan MHP Milletvekili Deniz Depboylu, Fatih Altaylı'nın sorularına yanıt verdi...