Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

GAZETE HABERTÜRK

ABD başkanlık yarışında Cumhuriyetçi adaylar arasında ‘belaltı saldırılar’ devam ediyor. National Enquirer Gazetesi, Cumhuriyetçi Parti’nin en muhafazakâr adayı Ted Cruz’un, eşi Heidi’yi en az 5 kez aldattığını yazdı. Haberde kadınların isimleri yer almasa da, Cruz’un karısını aldattığı kişilerin “Seksi bir kız”, “Seksi bir öğretmen”, “Çekici bir siyasi danışman”, “Güzel bir avukat” ve “Gecesi 1000 dolar olan bir fahişe” olduğu ileri sürüldü.

Haberin ardından gözler, bir süre önce eşinin 2000 yılında çekilmiş çıplak fotoğraflarının Cruz taraftarları tarafından paylaşılmasına “Ben de senin eşinin (Heidi Cruz) kirli çamaşırlarını ortaya dökerim” tehdidi ile yanıt veren Donald Trump’a döndü. Ancak Breitbart News sitesi, “Bu haber bize de geldi kullanmadık. Haberi sızdıran Trump değil (Yarıştan çekilen ancak Ted Cruz’u desteklediği bilinen) Marco Rubio taraftarlarından biri” açıklamasında bulundu.

Ted Cruz ise iddialar karşısında “Trump seviyesini en alt kademeye düşürdü. Pespaye ve çamur malzemelerle savaşıyor” dedi.