Düzce Üniversitesi Anaokulu “Değer Üreten Üniversite” sloganıyla çıktığı bu yolda, verdiği eğitimle geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızı, kültürümüze bağlı, çağın gereklerine uygun, donanımlı bireyler olarak yetiştirmeye devam ediyor.
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde eğitimöğretim hayatını sürdüren Düzce Üniversitesi Anaokulu 9 Eylül tarihinden itibaren 20192020 EğitimÖğretim yılını başladı. Çocukların eğitim yuvası olan Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda 3 – 4 ve 5 yaş grubu öğrenciler eğitim görüyor.
Anaokulu hakkında bilgiler veren Düzce Üniversitesi Anaokulu Müdürü Ayşegül Aksoy, Anaokulu’nda; 08. 00 – 13.00 ve 08.00 17.00 saatleri arasında eğitim verildiğini belirterek, kayıtların alınmaya devam ettiğini ve ailelerin isterlerse yarım gün isterlerse tam gün çocuklarını Düzce Üniversitesi Anaokulu’na yazdırabileceğini ifade etti. Ayşegül Aksoy, 4 yaş gurubuna ait kontenjanın dolduğunu; ancak 3 ve 5 yaşındaki çocuklar için kayıtların halen daha devam ettiğini ifade etti.
Sabahki eğitimlerde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Programı’nın uygulandığını ve bu programda sosyalleşme ve bilgilendirme eğitimlerinin olduğunu ifade eden Aksoy, öğleden sonra ise kulüp eğitimleri ile çocukların sosyalleşmesi için kulüp öğretmenleri tarafından etkinliklerin düzenlendiğini söyledi.

DÜZCE

22 Kasım 2019 Cuma

  • İMSAK 06:14
  • GÜNEŞ 07:43
  • ÖĞLE 12:46
  • İKİNDİ 15:17
  • AKŞAM 17:40
  • YATSI 19:03
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.