Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

– Düzce Ticaret Sanayi Odası mesleki eğitim işbirliği protokol yürütme kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Mesleki eğitim ile sektörü birbirine entegre etmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü hükümleri gereğince Protokol Yürütme Kurulu yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, 2021 yılındaki eğitim çalışmaları, okulsanayici buluşmaları, staj ve istihdamda öncelik çalışmaları konuları ele alındı. Okulun mevcut akademik durumunun da görüşüldüğü toplantıda yüz yüze eğitime geçilmesi durumunda okulda alınacak olan pandemi tedbirleri de gündeme getirildi.
Kurul toplantısına, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sivrikaya, Genel Sekreter Vekili Zeynep Cebeci, Düzce İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin, Proje Okulumuz Mevlana Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehabettin Yavuz, Düzce Ticaret Borsası Genel Sekreteri Dursun Kara katıldı.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER