Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yepyeni bir iş modeli olarak gayrimenkul sektörüne hizmette bir ilki getiren Evdekifırsat.com, farklı hizmet anlayışını yeni kampanyası ile sürdürmeye devam ediyor. Mart ayı itibariyle başlayan “Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk” kampanyasıyla her beklentiye en uygun gayrimenkul çözümü getirmeyi hedefleyen platform, 9 farklı lokasyonda yer alan 17 farklı projeden konut seçenekleriyle konut yatırımcılarına yepyeni ödeme planları ve fırsatlar sunuyor.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Kent’Sell Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, ülkemizde konut yatırımını önemli bir karar olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: “Konut yatırımı yüklü miktar bir para ve bu yüzden ciddi bir iş. Evdekifırsat.com platformumuzu insanların birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık ve sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için alternatifli ödeme seçeneği sunan bir sistem hayata geçirdik. Ev almanın kuralını değiştirdik. Şimdi de yeni bir kampanyaya imza atıyoruz. Kampanyamızla gerçek fırsatları sunuyor ve gerçek mutluluklar oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Evdekifirsat.com uzman ekibi tarafından İstanbul’daki tüm gayrimenkul pazarının didik didik araştırıldığını belirten Dişkaya, "Bugün uzman desteği almadan ev almak kolay değil. Hangi ilçede hangi projeler yapılıyor, hangi evler talep görüyor ve ne kadar değer kazanıyor gibi sorulara cevap veriyoruz. Şu anda Evdekifırsat.com porföyümüzde 9 farklı lokasyonda yer alan 17 proje bulunuyor. Bu konutların tümü hiç peşinatsız, hemen teslim, hemen tapu olarak satışta. Her türlü birikim ve beklenti için yüzlerce tip konut bulunuyor. Şu anda en avantajlı projeler ise İstWEST ve Bahçeşehir” dedi.

Ataköy sahiline yakın bir evde yaşamak ayda sadece 2900 TL’den başlayan taksitlerle Evdeki Fırsat.com’da
Evdekifirsat.com, Ataköy sahile 10 dakikalık bir mesafede bulunan İstWest projesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Doğa ile bütünleşen mimarisiyle Ataköy sahile 10 dakikalık bir mesafede bulunan İstWest projesinde 2.900  TL’den başlayan taksit imkanları Evdekifirsat.com’a özel peşinatsız ve hemen teslim seçeneğiyle sunuluyor. Avrupa Yakası’nın bir diğer gözde lokasyonlarından olan Bahçeşehir’de yer alan Bahçeşehir Quartz projesinde ise konutlar 1450 TL’den başlayan taksit imkanları ile en değerli yatırımlardan birini sunuyor.

Markalı konut projelerinde yer alan konutları avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran Evdekifırsat.com sektöre kazandırdığı iş modeliyle kullanıcılarına ezberbozan bir hizmet anlayışı ile çalışıyor. İstanbul’daki yer alan yatırım değeri yüksek ve bitmiş projeleri portföyünde bulunduran Evdekifırsat.com’da tüm evleri detaylarıyla sitede görebilir, karşılaştırmalarınızı yapabilir, gerekirse satış yetkilisi ya da konut uzmanlarına online olarak bağlanarak anında görüş alabilirsiniz. Böylece her evi görmek için trafikte kaybedeceğiniz sürede yüzlerce konut araştırabilirsiniz.