Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Enerji sektörünün Türkiye’deki en önemli etkinliği olan; fuar, konferans ve ikili iş görüşmelerini tek çatı altında toplayan ICCI, her yıl Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla farklı kategorilerde şirketleri ödüllendiriyor.

Bu sene bu kapsamda, "Enerji Santralleri ve Verimlilik Projeleri" onurlandırılacak. Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla verilen ICCI Enerji Ödülleri, Yenilenebilir Enerji Santrali kategorisinde, Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle, Atık ve Güneş projelerini; Termik Santral kategorisinde Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projelerini ve Verimlilik Projeleri kategorisinde de yılın verimlilik sağlayan projelerini değerlendirecek.

JÜRİ UZMAN İSİMLERDEN OLUŞUYOR

Başvurular, alanının uzmanı olan değerli jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlerle verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecek.

Törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'ndan yetkililer ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

ICCI 2016 -22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ise ICCI 2015 ödüllerini takiben 27-28-29 Nisan 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek