Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

30 öğrenci smartcon2016 zirvesine ücretsiz katılım hakkı elde ediyor. Ücretsiz katılım şansı yakalamak için "Başvuru" linkinde yer alan formun doldurulması yeterli.

2015 yılında İstanbul ve Dubai'de büyük başarı ile gerçekleştirilen smartcon2016 İstanbul Zirvesi, 31 Mayıs-1 Haziran 2016 günlerinde İstanbul'da gerçekleşecek.

Bölgenin en akıllı konferansı alanında en iyi isimleri İstanbul'da ağırlayacak. 2 günlük zirve, 3 ana konferansa ev sahipliği yaparak büyük veri ve gelişmiş analitik yöntemlerin iş uygulamalarına odaklanırken, IoT ve Girişimcilik sektörünü derinlemesine ele alacak.

Alanında dünyanın önde gelen düşünce liderleri ve trend analistleri büyük veri teknolojileri ile entegre edilmiş inovatif iş modelleri üzerine değerlendirmelerini ve gelecek tahminlerini sunarken, geçmişteki kurumsal ve bireysel başarı hikayelerini nasıl gerçekleştirdiklerini anlatacaklar.

Global trendler ve iş modellerinin Türkiye ve farklı sektör şartlarına göre değerlendirileceği Zirvede aynı zamanda yenilikçi ve yüksek teknoloji odaklı start-up ekosisteminin paydaşları bir araya gelerek Ar-Ge, yeni teknolojiler, ileri analitik, yapay zeka ve IoT alanlarında bilgi paylaşımında bulunacaklar.