Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

Türk Hava Yolları(THY) Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın seslendirdiği yeni bir reklam filmine imza attı.

THY, "Bu Yolculukta Beraberiz" başlığıyla hazırladığı reklam filminde Türkiye'nin dünyada benzeri bulunmayan milli dayanışma gücünü izleyicisine yoğun bir şekilde hissettirmeye çalıştığını duyurdu.

75 KİŞİLİK EKİP GÖREV ALDI

Çekimleri, Atatürk Havalimanı yeni hangardaki Airbus A321 tipi uçakta gerçekleştirilen filmin çekim etabında, 80 kişilik kayıt ekibi ve 75 kişilik oyuncu ekibi görev aldı. Çekimlerin devamında yapım aşaması iki hafta süren filmde yer alan Airbus A321 tipi uçağın modellemesi üzerinde özel olarak çalışıldı. 68 saniye ile yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Kurtuluş oturmakta.

Reklam filmiyle ilgili Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı; "Bugün dünyanın 120 ülkesindeki 296 destinasyonda bayrağımızı büyük bir gururla taşıyor olmak, bizim için tarifi mümkün olmayan bir onur. Bu büyük motivasyonla giderek daha da güçleniyor, dünya üzerinde şanlı Türk bayrağını uçurmadığımız hiçbir nokta kalmasın istiyoruz. Değerlerimize olan bağlılığımızla daha da büyüdüğümüz, milletçe bütün olduğumuz takdirde, bizler için hiçbir şeyin zor olmayacağı bilincinden hareketle; Türkiye olarak biz güçlendikçe, tüm güçlüklerin zayıflayacağına inanıyoruz" dedi.

Gökhan ARTAN / İSTANBUL