HP Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Yunanistan (MEMA) ve Doğu Avrupa Bölgesi Çok Fonksiyonlu Ürünler Pazar Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Arzu İlhan Babaoğlu, HP MEMA bölgesi Geniş Format Baskı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak atandı.

HP tarafından yapılan yazılı açıklamada, HP Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Yunanistan (MEMA) ve Doğu Avrupa Bölgesi Çok Fonksiyonlu Ürünler Pazar Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Arzu İlhan Babaoğlu’nun, HP MEMA bölgesi Geniş Format Baskı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak atandığı bildirildi.

Babaoğlu’nun 1994 yılında ürün yöneticisi olarak HP Türkiye’ye katıldığı ifade edilirken, 1997 yılında ise HP’nin Almanya’daki Avrupa Pazarlama Merkezi’ne transfer olduğu kaydedildi. Açıklamada, “6 yıl boyunca Batı Avrupa ve İskandinav ülkelerinin yanı sıra, Ortadoğu ve Afrika gibi gelişmekte olan pazarlar için Satış ve Pazar Geliştirme gibi çeşitli görevlerde bulundu. 2003 yılında HP MEMA Bölgesi ve Doğu Avrupa Çok Fonksiyonlu Ürünler Pazar Geliştirme Müdürlüğü görevine atandı” denildi.

(ANKA)