Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
HABERTURK.COM

Dağıtımcılığını Warner Bros Interactive'in üstlendiği, Monolith Productions firması tarafından geliştirilen ve Türkiye'de dahil dünya çapında birçok kullanıcısı ve takipçisi bulunan Middle-Earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu çıktı.

Middle-earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu olacak olan Middle-Earth: Shadow of War, basına sızdırılan haberleri sayesinde resmi olarak da bugün duyurusu gerçekleştirildi. Middle-earth: Shadow of War'un , Avrupa bölgesinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 25 Ağustos tarihinde çıkacağı bildirildi.

Oyunun oynanış videosunun 8 Mart tarihinde yayınlanacağı açıklanırken, oyun takipçileri Shadow of Mordor'un hikayesini devam ettireceği ve The Hobbit ile The Lord of the Rings'in senaryoları arasında geçeceğine sevindi.

Henüz Xbox mağazasına eklenmemiş olan Middle-earth: Shadow of War'un Silver Edition ile Gold Edition arasındaki farkları dikkat çekici şekilde tasarlandı. Silver Edition da Slaughter Tribe Nemesis DLC, Outlaw Tribe Nemesis DLC, Gümüş Savaş Sandığı yer alırken, Gold Edition sürümünde ekstradan da The Blade of Galadriel ve The Desolation of Mordor adlı yeni hikaye modları bulunacak.

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Middle-earth: Shadow of War'un fiyatı, sürümleri ve sistem gereksinimleri hakkındaki tüm bilgiler belli olurken, Türk hayranlarının üzüleceği ön görülüyor. Standart sürümü 179 TL'den satışa sunulan Middle-earth: Shadow of War'un Silver Edition sürümü 239 TL, Gold Edition sürümü de 299 TL olduğu açıklandı. Oyunun PlayStation Store'daki fiyatı da Standart olarak 209 TL, Gold Edition olarak da 329 TL.

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR NE ZAMAN NEREDE ÇIKACAK?

Middle-earth: Shadow of War, 22 Ağustos 2017 tarihinde Kuzey Amerika'da, 25 Ağustos 2017 tarihinde de Avrupa'da PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR HANGİ SİSTEME GEREKSİNİM DUYUYOR?

Oyunun resmi olarak Steam üzerinde belirtilen Minimum ve Önerilen sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Minimum!
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve daha üstü
İşlemci: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz
Bellek: 8 GB RAM ve üstü
Ekran Kartı: GeForce 670 ya da Radeon HD 7950
DirectX: v11
Depolama: 60 GB boş alan

Önerilen!
İşletim Sistemi: windows 10 version 14393.102 ya da daha üstü
İşlemci: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
Bellek: 16 GB RAM ve üstü
Ekran Kartı: GeForce 970 ya da GeForce 1060 | Radeon R9 290X ya da Radeon RX 480
DirectX: v11
Depolama: 60 GB boş alan