Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Merakla beklenen Erkenci Kuş dizisi bu akşam Star Tv'de başlıyor. Tesadüf eseri karşılaşan Can ve Demet'in heyecanlı ve sürükleyici aşk hikayesini ele alacak olan Erkenci Kuş yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Dikkatleri üzerinde toplayan Erkenci Kuş kadrosunda kimler var? Diziye dair detaylar...

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI

Erkenci Kuş'un oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı gibi isimler yer alırken dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini ise Ayşe Kutlu’nun üstleniyor.

ERKENCİ KUŞ KONUSU

Çekimleri İstanbul'da devam eden dizide, güzel oyuncu Demet Özdemir; üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamayınca bakkal dükkanı sahibi olan babasına yardım eden deli dolu, hayalperest Sanem karakterine hayat veriyor. Genç oyuncu Can Yaman ise dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Can karakterini canlandırıyor.

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar. Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur. 

“Erkenci Kuş”, bu akşam Star’da izleyiciyle buluşacak.

ERKENCİ KUŞ 1. BÖLÜM FRAGMANI