Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Eskişehir Barosu ‘Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu’ tarafından organize edilen ‘Pandemi ve Ayrımcılık’ konulu söyleşilerin ilki internet üzerinden gerçekleşti.
Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonu Başkanı Av. Hüseyin Akçar moderatörlüğünde başlayan söyleşide, Uzman Dr. Av. Ahmet Erzurumlu konuşmacı olarak katıldı. Pandemi sürecinde sağlık alanında görülen ayrımcılıkların neler olduğu ve sürecin sağlık hukukuna etkileri Uzman Dr. Av. Ahmet Erzurumlu tarafından katılımcılara anlatıldı. Uygulanan aşı önceliğinin önemi ve seyahat kısıtlamalarının hukuki dayanakları konuları, katılımcıların yoğun soruları ile işlendi.
Söyleşi davetini kabul ettiği için teşekkürlerini ileten başkan Av. Hüseyin Akçar, "Pandemi ve ayrımcılık konularını bir söyleşi dizisi şeklinde gerçekleştirmek istiyoruz" dedi. Katılımlarından dolayı meslektaşlara teşekkürlerini ileten Akçar, "Komisyonumuz, Eskişehir için önemli faaliyetlere imza atacaktır" dedi.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER