Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
DHA

ABD’nin Virginia eyaletinde yaşayan Branden Condy, çocukluk döneminde annesinin işsiz kalması sonucu evsiz kaldıklarını, birçok kez sokakta uyumak zorunda kaldığını ancak sosyal medya sayesinde 2 yıl içinde milyoner olduğunu açıkladı.

DHA'nın haberine göre yerel medyaya konuşan Condy, yaşadığı zor günleri ve sosyal medya uygulaması Instagram sayesinde nasıl milyoner olduğunu anlattı.

"12 SAAT İÇİNDE EVİ TERK ETMEMİZ İSTENDİ”

Annesi işini kaybettikten sonra bir de evsiz kaldıklarını dile getiren Condy, “Annem faturaları ödemek ve masaya yiyecek koyabilmek için uzun saatler çalışırken sık sık evde yalnız kalıyordum. Çok uğraştı ve bizi çok seviyordu ama o zamanlar işler gerçekten zordu. Annem işini kaybettiğinde ev sahibi, 12 saat önceden haber vererek evden çıkmamızı istedi ve dışarıda uyumak zorunda kaldık” dedi.

"SOSYAL MEDYADA YENİ İŞ ORTAKLARIMLA TANIŞTIM"

Gençken kazandığı parayı biriktirdiğini ifade eden Condy, bu paralarla Instagram hesabını geliştirdiğini söyledi.

Condy, “Gençken kazandığım tüm parayı biriktirdim ve Instagram takipçilerimi artırmak için çalışmaya başladım. Ama aynı zamanda istediğim yaşam tarzına sahip farklı girişimcileri de takip ettim ve onların seviyesine nasıl ulaşacağımı öğrenmeye çalıştım. Yeni iş ortaklarımla böyle tanıştım” dedi.

Condy’nin şu anda Instagram’da 234 bin takipçisi bulunuyor ve aylık ortalama 25 bin dolar (174 bin TL) kazandığı belirtiliyor.

24 SAATGÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri