Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Güldür Güldür Show 163. bölümü ile komedi rüzgarı estirmeye geliyor. Komedinin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show'un bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci konuk oluyor. İşte Güldür Güldür Show 163. bölüm fragmanı...

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 163. BÖLÜM: BUĞRA GÜLSOY VE ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KONUK OLUYOR

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle yine herkesi kahkahaya boğacak... 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show sahnesine bu hafta Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci konuk oluyor. Kahkahaların hiç durmadığı Güldür Güldür Show, Çarşamba akşamı Show TV’de...

Hayat eşini bu sefer Hindistan’da arayan Bilal’i nasıl sürprizler bekliyor? Bilal ve Sinemiçça’nın düğününe Sinemiçça’nın akrabaları hangi şok edici gelişmelerle gelecekler? Hintlilerin gelenekleri neler? Bilal Hintlilerin dans geleneklerine ayak uydurabilecek mi? Fenomen dizi Sambalı Konak’ta mutlu son nasıl olacak?

Güldür Güldür Show 163. bölüm fragmanı;

 

Merkezi bir konumda öğrenci evi nasıl olur? Ev sahibi öğrenci Mesut’un evinden şikâyetçi olmasının sebebi neler? Tanımadığı adamların evde cirit atmasına Mesut ne tepki gösterecek? Evdeki bu adamlar kim?

Ailesi için zor bir çocuk olan Bilal, doğum gününde Burcu’yu etkileyebilecek mi? İzlediği Amerikan dizilerinden özenip hayalindeki doğum günü partisini verebilecek mi?

Tekstil işinden parayı bulunca edebiyat dergisi açan Bilal, dergisinden neden şikâyetçi? Günümüz edebiyat dergilerinin sorunu ne? İşe genç edebiyatçılar almak Bilal’e nasıl bir sonuç doğuracak?

Yüklü bir meblağ taşımak ne kadar stresli bir iş olabilir? Hayatı boyunca biriktirdiği parayı bankadan çeken İsmail, bu parayı poşette taşımanın stresini yaşıyor! Eşi Yeter ile parayı sağ salim eve götürmeye çalışan İsmail, insanlara karşı güvenini yitirecek!