Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Karaman'da mermer ocağında 2 jeoloji mühendisi arasında çıkan bıçaklı kavga kanlı bitti. İstanbul'dan işi devralmak için gelen jeoloji mühendisi 44 yaşındaki Bayram Anderiman, tartıştığı meslektaşı 37 yaşındaki Cenk Namık'ı göğsünden ve bacağından bıçakladı.

Ağır yaralan Namık hastaneye kaldırılırken, Anderiman ise jandarma tarafından göz altına alındı.

Olay, Karaman-Ereğli karayolu üzerinde bulunan bir mermer ocağında meydana geldi. İstanbul'daki bir şirkette eksper olarak görev yapan 44 yaşındaki Bayram Anderiman, bir hafta önce ocağa eksper olarak atanan jeoloji mühendisi 37 yaşındaki Cenk Namık'tan işi devralmak için ocağa geldi.

Anderiman, meslektaşına işine son verildiğini belirterek, aracın anahtarı ve şirket malzemelerini teslim etmesini istedi. Bunun üzerine tartışmaya başlayan mühendisler kısa sürede kavgaya tutuştu. Anderiman eline geçirdiği bıçak ile çalışma arkadaşı Cenk Namık'ı göğsünden ve bacağından yaraladı.

Kanlar içinde kalan Namık olay yerine çağırılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Anderiman ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Ağır yaralanan genç mühendisin cep telefonundan yakınlarına ulaşarak kimlik tespiti yapan polis, yaşanan olayı da bilgi verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA