Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde kombi servisinde teknik eleman olarak çalışan 45 yaşındaki Remzi Özbek, işyerinde kendini iple tavana asarak yaşamına son verdi. Borçlarını ödeyemediği için bunalıma girdiği ileri sürülen Özbek'in cesedinin yanında, 'Kızıma iyi bakın, onu okutun' yazılı not bulundu.

Bandırma'da Günaydın Mahallesi Demirciler Sokak'taki kombilerin bakım ve onarımını yapan işyeri açan Remzi Özbek, borçlarını ödeyemeyince işyerini akrabası olan Atilla Kargılı'ya sattı. Daha sonra aynı işyerinde teknik eleman olarak çalışan Özbek, iddiaya göre ödeyemediği borçları için bunalıma girdi.

Dün gece çalışacağını söyleyerek işyerinden ayrılmayan evli ve bir çocuk babası Özbek, 'Borçlarımdan dolayı işimi yapamaz hale geldim. Kızıma iyi bakın, onu okutun' yazılı not bıraktıktan sonra kendini iple asarak yaşamına son verdi. Olay işyeri sahibi Atilla Kargılı'nın sabah işe gelmesi sonucu ortaya çıktı. Akrabasının cesedi ile karşılaşan Kargılı polise haber verdi. Özbek'in cesedi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.

DHA